Natalia Siwiec pokazała zdjęcie w kusym bikini. Fani: "Chyba Photoshop..."

Zuzanna Morska 08.08.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: TRICOLORS/East News

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w kusym bikini. Większość jej fanów jest zachwycona fotografią, ale znaleźli się też tacy, którym się ono nie spodobało.

Natalia Siwiec szturmem podbiła polski show-biznes. Gwiazda została wypatrzona przez fotoreporterów podczas Euro 2012 i od tamtej jej popularność rośnie. Gwiazda podgrzewa atmosferę regularnie zamieszczając w sieci zdjęcia w kusych strojach i bikini.

Ostatnia fotografia Siwiec wywołała niemałe zamieszanie. Zobaczcie, co w komentarzach napisali internauci!

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec niedawno została mamą. I choć urodziła córeczką, jej figura wciąż pozostaje bez zarzutu! Gwiazda jest ambasadorką wielu projektów - promuje lakiery do paznokci, ubrania znanych marek czy kosmetyki. Przez to też występuje w licznych sesjach zdjęciowych, na których prezentuje swoje wdzięki.

Ostatnio gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie z wakacji. Siedzi na plaży w kusym kostiumie kąpielowym, prezentującym jej wdzięki w pełnej krasie. I choć wielu obserwatorów podziwia to, jak Natalia wygląda, znaleźli się też tacy, którym takie zdjęcie się nie spodobały!

Chyba Photoshop… piasek nierówny.

Na rozstępy nic nie działa? Miałam nadzieję, że jednak są jakieś cuda, które Tobie pomogły się ich pozbyć, bo i ja bym się chętnie moich pozbyła.

Co włączę, to pokazujesz swoją figurę, jakbyś była najpiękniejsza.

A wy co sądzicie na temat takiego zdjęcia Natalii? Jest się do czego przyczepić?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów