Natalia Siwiec urodziła. Znamy płeć i imię dziecka. Bardzo oryginalne

Redakcja 24.08.2017
Natalia Siwiec
Fotografia: East News

Modelka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Natalia Siwiec, która została okrzyknięta "Miss Euro 2012", po raz pierwszy została mamą. Jak donosi portal Pudelek.pl, modelka urodziła dziewczynkę, której nadała bardzo oryginalne imię. 

Celebrytka, gdy była w ciąży, bardzo dbała o swoją prywatność. Nie opowiadała o zmianach w jej życiu, jak również praktycznie w ogóle nie pozowała z ciążowym brzuszkiem. Aktywność medialną ograniczyła do minimum. 

To prawda, w poniedziałek Natalia urodziła córeczkę, ma na imię Mia. Obie z Natalią czują się dobrze, jesteśmy szczęśliwi - miał powiedzieć partner modelki Mariusz Raduszewski w rozmowie z Pudelek.pl. 

Natalia Siwiec
Fotografia: East News

Natalia Siwiec

Stanowcza decyzja 

Jak dowiedział się Jastrzabpost.pl, Natalia Siwiec urodziła w prywatnej klinice, popularnej wśród celebrytów. Mariusz Raduszewski, jak podaje portal, cały czas towarzyszy celebrytce w szpitalu. 

Czy Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pokażą, jak wygląda ich córka? Wątpliwe. Modelka powiedziała, że nie będzie decydowała o jej życiu. 

Nie będę pokazywała, eksponowała jej całemu światu tylko dlatego, że jest moim dzieckiem - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Jastrzabpost.pl. 

Nie ma co ukrywać, takie podejście jest godne podziwu. Gratulujemy i witamy na świecie :-) 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów