Natalia Siwiec opala się na wakacjach z roczną córką. Internauci nie kryją oburzenia!

Hanna Skowron 18.05.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec niedawno wybrała się na rajskie wakacje na Seszele. Tym razem postanowiła spędzić je rodzinnie i zabrała swoją roczną córkę. Internauci szybko wychwycili szokujące szczegóły i nie kryją niezadowolenia.

Natalia Siwiec często wraz z rodziną ucieka od zgiełku miasta. Ostatnio wybrała się ze swoim mężem oraz córką Mią na Seszele. Miss Euro nie omieszkała pochwalić się egzotycznymi widokami na Instagramie. Niestety słodkie zdjęcia córki nie do końca spodobały się obserwatorom. Fani dostrzegli zaróżowioną skórę dziewczynki i zainterweniowali.

Zobacz także: Noc Muzeów 2019: Warszawa, Kraków, Katowice. Co warto zobaczyć?

Natalia Siwiec zaatakowana przez internautki!

Natalia Siwiec milczała i nie komentowała złośliwych komentarzy internautów. Jednak niedawno w rozmowie z jednym z portali plotkarski powróciła do tematu. Miss Euro przyznała, że po tym, jak pochwaliła się opalenizną swojego dziecka, internautki zarzuciły jej brak odpowiedzialności. Według fanek Natalia nie smaruje dziewczynki kremem z filtrem, przez co naraża ją na oparzenia.

Siwiec po kilku dniach skomentowała doniesienia.

Przez Instagram się bardzo fajnie i łatwo ocenia. Oczywiście, była opalona, ale nie “spalona”. To są dwie różne rzeczy, kiedy dziecko ma spaloną skórę, którą trzeba ratować, a dziecko, które się opaliło na czerwono. A ja lubię, jak ona jest opalona. Po prostu więc też nie robię wszystkiego, żeby ona wróciła z Seszeli biała. Nie chronię jej aż tak bardzo. Mia żyje i nie potrzebowałyśmy nawet Pantenolu, by łagodzić obrażenia – wyjaśniła Siwiec w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Zawsze znajdzie się jakaś “instamama”, która chce mi coś poradzić albo “lepiej widzi coś niż ja”. Na szczęście ja się tym nie przejmuję. Ja mam bardzo silne poczucie tego, jak chcę wychować Mię i tego, co robię. Nie mam momentów zawahania. Dużo czytam i takie coś po prostu na mnie nie wpływa – dodała Siwiec.

A wy, co o tym myślicie?

Zobacz także: Klara Lewandowska zajada się słodyczami. Co na to jej mama? 

5 produktów spożywczych, które chronią przed rakiem. Musisz je poznać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów