Fani niepokoili się o Natalię Siwiec. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego przez tydzień nie udzielała się w mediach

Zuzanna Morska 05.09.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: instagram.com/nataliasiwiec.official

Gwiazda przez tydzień nie udzielała się w mediach społecznościowych, czym zmartwiła swoich fanów. Teraz wiemy, dlaczego nie wrzucała nic na Instagrama.

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd - również na Instagramie. Gwiazdę w mediach społecznościowych obserwuje ponad 1 mln osób. Modelka regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać, jak wygląda jej życie zawodowe, ale też jak spędza czas w wolnych chwilach.

Przez ostatni tydzień na instagramowym profilu Siwiec nic się nie pojawiało. Zazwyczaj aktywna gwiazda nie publikowała żadnych zdjęć i nie zamieszczała w sieci relacji w ramach Instastories. Fani się zaniepokoili. A my już wiemy, dlaczego jej nie było!

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcia z festiwalu Burning Man

Fani dopytywali Siwiec w komentarzach pod poprzednimi zdjęciami, co się z nią dzieje.

A co taka cisza?

Wszystko ok?

Gwiazda w końcu "wróciła do żywych" i wyjaśniła powód swojej nieobecności. Okazuje się, że modelka wraz z mężem wybrała się na festiwal Burning Man! To jedno z najbardziej oryginalnych przedsięwzięć, które co roku przyciąga do USA dziesiątki tysięcy ludzi. Bawią się oni na pustyni, tańczą do dobrej muzyki, budują oryginalne obiekty i nie korzystają z mediów społecznościowych.

Siwiec w końcu odezwała się do fanów na Instagramie i zamieściła już w sieci zdjęcia z wyjazdu. Potwierdziła tym samym, że była na ośmiodniowym festiwalu Burning Man. Zobaczcie, jak spędzała czas podczas tego wydarzenia.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów