Natalia Siwiec wyjechała na wakacje bez córki. Internauci są w szoku. "Tak się zachowują celebromamy"

Natalia Siwiec w kwiecistej sukience
Fotografia: TRICOLORS/East News

Natalia Siwiec wyjechała na wakacje na Mykonos. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że udała się na nie... bez dziecka. Internauci są w szoku.

Natalia Siwiec udała się na wakacje na grecką wyspę Mykonos. Modelka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z podróży, a także nagrywa relacje na InstaStories. Czujni fani dostrzegli jednak, że w jej publikacjach brakuje małej Mii, z którą zazwyczaj wstawia dużo fotografii. Okazuje się, że Siwiec wyjechała na wakacje bez córki, co wywołało lawinę krytyki w jej kierunku. Niektórzy internauci są w szoku, że rodzice pojechali na wakacje bez dziecka.

Zobacz także: Natalia Siwiec wygląda jak siostra... Oliwii Bieniuk? Celebrytka komentuje!

Natalia Siwiec na wakacjach bez córki

Natalia Siwiec opublikowała kilka zdjęć z Mykonos. Na jednym jest z mężem, na innych sama wypoczywa na pięknej wyspie. Na każdym brakuje jednak jej córeczki Mii.

Okazuje się, że para postanowiła wypocząć bez dziecka.

Takiego czasu potrzebowałam przed burzą. Piękne miejsce. Przyjaciele. Dobre jedzenie. Książki. Muzyka - napisała Siwiec.

Fanom modelki nie do końca spodobała się opcja "wakacji bez dziecka". Postanowili napisać to w komentarzach.

A dziecko w domu niech tęskni. Niech się zastanawia, gdzie mama. Niech wie, że czasem jest zbędne. Niech się celebryckiego życia uczy.

Super, ale kogoś brakuje na zdjęciu... 

Tak, brakuje mi też małej, cudnej Mii - piszą internauci.

Natalia Siwiec postanowiła odpowiedzieć na te komentarze i zdradziła fanom, że Mia przebywa na wakacjach u babci i ma się dobrze. Napisała też, że im również bardzo brakuje córeczki, co wywołało burzę w komentarzach.

Jasne, dlatego ją zostawiliście? Tak się zachowują celebromamy. Dziecko ma wyglądać na zdjęciach. Być reklamą, za którą ci płacą, ale na wakacjach jest problemem. 

Znam mnóstwo matek, które ciężko pracują w domu plus zawodowo i jakoś nie zostawiają dziecka "bo potrzebują odpoczynku", ale rozumiem, że Natalia swoim barwnym, rozrywkowym życiem jest tak zmęczona, że teraz trzeba odpocząć bez dziecka.

W obronie Siwiec od razu stanęli inni internauci.

Rodzice też muszą odpocząć. 

Mama wypoczęta to mama szczęśliwa i pełna energii. 

A wy wybralibyście się na wakacje bez dzieci?

Zobacz także: Rozenek zaliczyła wpadkę... do wody! Wszystko nagrał Majdan. To wideo podbija sieć

Natalia Siwiec postawiła na dość oryginalne imię dla córeczki. Oni też poszli w tym kierunku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów