Natalia Siwiec wynajęła surogatkę? Fani nie przestają spekulować. Jej komentarz jest bardzo tajemniczy

Katarzyna Leszczyńska 27.09.2017
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/Natalia Siwiec

Gwiazda po raz pierwszy szczerze opowiedziała o swojej ciąży i dziecku.

Ostatnio Natalia Siwiec była jednym z gości w programie „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda po raz pierwszy zdecydowała się szczerze opowiedzieć o nowej roli, jaką jest dla niej macierzyństwo, a przede wszystkim zdementować pewne plotki na jej temat. Przede wszystkim wyjaśniła podejrzenia, jakoby wynajęła surogatkę do urodzenia dziecka. Zapytana oto przez dziennikarkę postawiła na szczerą i wyczerpującą odpowiedź.

Przede wszystkim zaczęłam się zastanawiać, czy to w ogóle byłoby realne w Polsce.

Podejrzenia nie pojawiły się znikąd. Gwiazda bardzo szybko wróciła do swojej formy sprzed ciąży. Wywołało to sporo kontrowersji. Fani nie mogli uwierzyć, że tak łatwo straciła ciążowy brzuch. Jej metamorfoza była nawet szybsza, niż głośny powrót do formy przez Anię Lewandowską. Natalia Siwiec w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” skomentowała swój płaski brzuch.

Miałam malutki brzuszek. Myślę, że to kwestia genów. Odżywiałam się normalnie, tak samo jak zawsze. Po prostu zdrowo. Nie miałam ochoty na jakieś fast foody. Nie jadłam dużo więcej.

Jest gotowa na drugie dziecko?

Gwiazda z czułością opowiadała, do kogo bardziej podobna jest mała Mia. Powiedziała też, że nie żałuje tego, że obecnie większość swojego czasu spędza w domu i poświęca się w całości wychowywaniu dziecka. Widać, że jest bardzo oddana swojej córce, z którą chce spędzać każdą chwilę. Okazało się, że macierzyństwo niezwykle spodobało się Natalii. Już myślą z mężem nad kolejnym potomkiem.

Macierzyństwo, ta opieka nad małą przyszła nam bardzo łatwo. (…) Zaczęliśmy się zastanawiać, czy sobie drugiego szybko nie zrobić.

Podzielamy szczęście młodej mamy i życzymy wszystkiego najlepszego. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów