Natalia Siwiec bez makijażu. Ledwo ją poznaliśmy!

Julia Pandecka 29.11.2019
Natalia Siwiec w białej koszuli, złotej biżuterii i mocnym makijażu
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec zazwyczaj stawia na mocny makijaż, zwłaszcza oczu. Teraz celebrytka postanowiła wziąć udział w teście kosmetyków i pokazała się no make-up.

Maxineczka to youtuberka, która chętnie dzieli się swoimi poradami dotyczącymi makijażu. Testuje także różne kosmetyki dostępne na rynku. Ostatnio postanowiła przetestować kosmetyki Natalii Siwiec. Postanowiła zrobić to w oryginalny sposób, zapraszając do testów samą celebrytkę. I tak Natalia Siwiec pojawiła się na nagraniu bez makijażu! Jej twarz była przygotowana do testów, a my... ledwo ją poznaliśmy! Zobaczcie sami, jak wygląda bez makijażu.

Zobacz także: Siwiec pochwaliła się nową stylizacją. Fani: "Sukienka z worków na śmieci?"

Natalia Siwiec bez makijażu testuje swoje kosmetyki u Maxineczki

Nagranie Maxineczki pojawiło się oczywiście na jej kanale w serwisie YouTube. 

Natalia Siwiec zazwyczaj stawia na mocny makijaż. W wideo Maxineczki pozuje jednak całkiem bez kosmetyków. Wszystko dlatego, że w filmiku widzimy, jak wykonuje profesjonalny makijaż swoją linią kosmetyków dla Makeup Revolution.

Celebrytka opowiedziała o swoim codziennym makijażu. Okazuje się, że zazwyczaj do zrobienia go używa: podkładu, bronzera, kredki do ust oraz tuszu do rzęs. 

Uwielbiam makijaż. Wiele kobiet pyta się mnie, jak ja robię te kreski, które sprawiają, że oko jest tak mocno kocie - mówi Siwiec w filmiku.

Natalia Siwiec zawsze stawia na mocny makijaż oczu. W filmiku występuje natomiast w samym podkładzie, przez co wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Szroeder i Siwiec w filmie o gangsterach! Zobacz zwiastun "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec bez makijażu w filmiku Maxineczki
Fotografia: YouTube/maxineczka

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów