Natalia Lozano to modelka plus size, która w sieci chwaliła się swoimi krągłościami. To doprowadziło do usunięcia jej konta

Anna Respondek 22.06.2018
Natalia Lozano
Fotografia: Instagram/natalialozanofr

Natalia Lozano nie zraziła się jednak małym niepowodzeniem i bardzo szybko odzyskała konto i tysiące fanów. 

Dzięki rozwojowi mediów społecznościowych na świecie udało się zaistnieć wielu modelkom i modelom, którzy swoją karierę rozpoczynali od publikowania zdjęć na przykład na Instagramie. Zyskując kolejnych obserwatorów stawali się łakomym kąskiem między innymi dla reklamodawców. 

Zobacz także: Zmieniła rozmar z XS na L i w końcu czuje się szczęśliwa

Jedną z modelek plus size znaną właśnie z sieci jest Natalia Lozano, która na swoim koncie na Instagramie publikowała odważne zdjęcia i pokazywała, że warto cieszyć się krągłościami, które żadnej kobiety nie powinny wpędzać w poczucie wstydu. Niestety konto 28-letniej Hiszpanki zostało z dnia na dzień usunięte z Instagrama. Jak twierdziła modelka, jedyny komunikat jaki dostawała, to "notoryczne łamanie regulaminu", choć nikt nie chciał powiedzieć jej konkretnie w jakich punktach. Okazało się, że jej profil najprawdopodobniej padł ofiarą przeciwników promowania otyłości, którzy wciąż wysyłali skargi do administratorów. 

Lozano nie zniechęciła się jednak i pomimo tego, że straciła 150 tysięcy użytkowników, założyła nowe konto. Obecnie ma już 20 tysięcy obserwatorów, a liczba ta rośnie z każdą chwilą.

Uważacie, że zdjęcia Lozano są zbyt odważne? 

Zobacz także: Modelka miała duży problem z trądzikiem. Cerę udało jej się wyleczyć w zaskakujący sposób

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów