Natalia Lesz wraca do show-biznesu. Co robiła przez lata nieobecności?

Adrianna Kubiak 26.08.2019
Natalia Lesz
Fotografia: Instagram/@natalia_lesz

Natalia Lesz to jedna z celebrytek, która robiła karierę jako aktorka i piosenkarka. Pewnego dnia gwiazda wycofała się ze świata show-biznesu. Teraz postanowiła zrobić wielki powrót.

Początki kariery Natalii Lesz były bardzo owocne. Gwiazda w 2008 roku nagrała w Los Angeles debiutancki album solowy, który za oceanem odniósł sukces. Singiel „Power of Attraction” znalazł się na 24. miejscu amerykańskiego magazynu „Billboard”. W Polsce natomiast wystąpiła w programie „Taniec z Gwiazdami” i spełniała się jako aktorka. Zagrała jedną z głównych ról w serialu „Tancerze” oraz epizodycznie wystąpiła w serialach „Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz” i „Hotel 52”.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska pochwaliła się imprezą niespodzianką. Na wydarzeniu pojawili się bardzo znani goście! 

Natalia Lesz – powrót do show-biznesu

W 2011 roku po wydaniu drugiej płyty Natalia postanowiła wycofać się z branży medialnej. Niedługo później, w 2014 roku, artystka została mamą. Ze związku z chirurgiem Adamem Maciejewskim na świat przyszła ich córka Alicja. W rozmowie z portalem Jastrząb Post celebrytka zdradziła szczegóły dotyczące łączenia pracy i macierzyństwa.

Z jednej strony moje życie się nie zmieniło, bo daje mi kopa, jeżeli chodzi o siłę, energię i chęć pracy, a z drugiej strony jest to wyczerpująca praca, bo Ala jest bardzo wymagająca, nie lubi chodzić do przedszkola, więc często jest w domu. Jest to słodycz, jestem szczęśliwa bardzo. Już mi towarzyszyła na planie, natomiast ona nie ogarnia tego w swoim umyśle i co to znaczy, że mama jest na planie. Powoli staram się ją przyzwyczajać do tego, że mama musi wyjść z domu, że mama ma swoją pasję i jak ona będzie duża, to też będzie chciała robić to, co kocha.

W rozmowie z portalem celebrytka podkreśliła, że podczas nieobecności w świecie medialnym cały czas pracowała nad sobą.

Ja cały czas pracowałam. Zrobiłam w międzyczasie dwa seriale, skończyłam Akademię Muzyczną na wydziale wokalno-aktorskim, nagrałam dwa materiały muzyczne, więc to nie było tak, że się wycofałam. Skupiłam się na pracy i na mojej córce, która się urodziła dosyć niedawno. I tak spędzałam czas - powiedziała Natalia.

Teraz przyszedł czas na powrót. Już niebawem Natalię będzie można zobaczyć w serialu „Korona Królów” emitowanym na antenie TVP.

Zobacz także: Edyta Górniak i Joanna Krupa na wspólnym zdjęciu. Fani: „Taka przyjaźń ma wagę złota”

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów