Natalia Kukulska wspomina zmarłego ojca. Opublikowała wzruszający wpis

Natalia Kukulska wspomina śmierć taty.
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

Dokładnie dziewięć lat temu Natalia Kukulska musiała zmierzyć się ze śmiercią ojca. To wydarzenie już na zawsze pozostanie w jej pamięci.

13 września 2010 roku zmarł Jarosław Kukulski - polski kompozytor i ojciec piosenkarki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie ukrywa, że nadal ciężko jest jej wspominać odejście taty. W rocznicę jego śmierci opublikowała wzruszający wpis. Fani pocieszają piosenkarkę w komentarzach.

Natalia Kukulska wspomina zmarłego tatę

Dziś mija 9 lat od śmierci Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna zmarł po długiej walce z tętniakiem aorty brzusznej. Cztery miesiące przed odejściem przeszedł poważną operację w klinice w Norymberdze. Niestety, wszczepienie stentgraftu nie uratowało jego życia.

Natalia Kukulska po raz kolejny wspomniała tatę w swoich mediach społecznościowych. Opublikowała stare, pamiątkowe zdjęcie i zamieściła wzruszający wpis.

"Zatańczymy razem jeszcze raz, tylko na palcach, by nie zbudzić dnia, na przekór nocy i tym, co rano chcą wstać, taniec dla bezsennych". Ta noc 9 lat temu mogłaby nie istnieć. 13 września 2010 roku to czas, do którego trudno mi wracać. Dziś jest pełnia. Jakby na przekór tej pustce... - napisała w opisie.

Zdjęcie przedstawia wokalistkę w dzieciństwie z tatą. Pod fotografią pojawiły się niemal natychmiast słowa wsparcia od wiernych obserwatorów Kukulskiej i jej znajomych z branży.

Zobacz także: Szokujące doniesienia z życia Anny Jantar! Mąż podejrzewał ją o romans

Te znane osoby pożegnaliśmy w roku 2019. Fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów