Natalia Kukulska wspomina babcię. W sieci opublikowała zdjęcie z przeszłości

Adrianna Kubiak 23.09.2019
Natalia Kukulska
Fotografia: Tadeusz Wypych/Reporter/East News

Piosenkarka 3 lata temu straciła babcię. Po czasie artystka postanowiła wspomnieć o jednej z najważniejszych osób w jej życiu.

Natalia Kukulska po trzech latach od śmierci babci dodała na Instagramie poruszający wpis. Artysta wstawiła niepublikowane wcześniej zdjęcie, które opatrzyła długim opisem.

Zobacz także: Dziadek Paris Hilton nie żyje. Gwiazda nie może pogodzić się ze stratą!

Natalia Kukulska wspomina babcię

W życiu Natalii Kukulskiej babcia była bardzo ważną osobą. Kiedy młoda artystka straciła mamę w katastrofie lotniczej, to Halina Szmeterling zaopiekowała się wnuczką. Piosenkarka w trzecią rocznicę śmierci babci postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem i wzruszającym opisem.

Dostałam wczoraj takie zdjęcie. Symboliczne. Szłyśmy razem z moją babcią pod rękę przez 40 lat. Najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Nie umiem opisać, jak wiele jej zawdzięczam i jak wielki miała na mnie wpływ – napisała artystka.

Chociaż pani Halina nie była osobą publiczną, piosenkarka postanowiła przybliżyć fonom postać kobiety, która pełniła w jej życiu ważną rolę. Babcia nazywana przez Natalię „Bacik” zastąpiła wokalistce mamę, a w późniejszym czasie pomagała w wychowaniu prawnuków. W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że „nie wyobraża sobie domu bez babci”.

Wczoraj minęły trzy lata od jej śmierci. Nie była osobą publiczną, więc myślałam, że pamięć o niej będę pielęgnować po cichu, w sercu… ale pomyślałam, że dla wielu fanów mojej mamy i moich jest również ważną postacią. Dlatego czasem o niej wspomnę z utęsknieniem i miłością w tej przestrzeni. Mój „Bacik”. Halina Szmeterling. (1924- 2016)

Natalia Kukulska wspomina babcię – reakcja fanów

Internauci ciepło przyjęli post Kukulskiej, który również i ich pobudził do wspomnień. Fani pod zdjęciem pozostawili wiele komentarzy, w których opisali swoje relacje z babciami.

Szłam z moją Babcią przez 31 lat, brakuje mi jej każdego dnia! Więc cudownie, że wrzuciłaś jej zdjęcie.

Ja też mam taką Babcię w swoim życiu.. piękna i wspaniała relacja.. jedyny minus jest taki, że szybko się kończy…

Nigdy nie poznałam twojej babci, nawet z tv, ale zawsze myślałam o niej, patrząc na ciebie, bo pamiętam, że wychowywała cię i że tak ciepło i wdzięcznie zawsze o niej mówiłaś. Wychowała cię na wspaniałą, skromna, emanującą ciepłem osobę. Na pewno była cudownym człowiekiem, domyślam się, że bardzo ci jej brak.

Od śmierci mojej minęło 12 lat, wspomnienia się zacierają, lecz w pamięci jest zawsze miejsce dla tych chwil z przeszłości, kiedy podobnie jak Pani napisała, najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Pielęgnowanie wspomnień o ukochanych ludziach w sercu jest ważne. Tym postem, ożywia Pani moje wspomnienia. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Piękne zdjęcie.

Zobacz także: Magdalena Frąckowiak opublikowała zdjęcie w szpitalu. Modelka przeszła poważną operację! 

Jak dobrze znasz kultowe piosenki?

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów