Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta z Anną Jantar: "Ostatni raz śpiewała kolędy"

Natalia Kukulska w pokręconych włosach, szarym kombinezonie i z dużymi kolczykami
Fotografia: Tadeusz Wypych/Reporter/East News

Natalia Kukulska miała zaledwie cztery lata, gdy spędziła ostatnie święta z mamą. Doskonale pamięta jednak jeden szczegół. Opowiedziała o tym we wzruszających słowach.

Anna Jantar w marcu 1980 roku zginęła w katastrofie lotniczej. Jeszcze w grudniu spędziła ostatnie święta ze swoją rodziną. Jej córka, Natalia Kukulska, choć miała wtedy zaledwie cztery lata, do dziś pamięta ostatnie święta z mamą. W jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała we wzruszających słowach o tym, jak je wspomina. Okazuje się, że pamięta dokładnie jeden szczegół, który towarzyszy jej we wspomnieniach do dziś.

Zobacz także: Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar?

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta z mamą

Natalia Kukulska w rozmowie z magazynem "Na żywo" opowiedziała o swoich przygotowaniach do świąt. W pewnym momencie zaczęła jednak wspominać dawne czasy.

Wokalistka opowiedziała o tym, jak zapamiętała ostatnie święta ze swoją mamą, Anną Jantar.

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham "Lulajże Jezuniu", zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje - powiedziała Kukulska.

Natalia Kukulska wychowała się w umuzykalnionej rodzinie. Jej mama była wokalistką, a tata kompozytorem. Nic więc dziwnego, że sama poszła w ich ślady, sama bowiem jest niezwykle uzdolniona w tym kierunku.

Zobacz także: Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Po 39 latach!

Grudniowe święta słyną nie tylko z wyjątkowych dekoracji, ale i zwyczajów, które wciąż kultywowane są w wielu polskich domach.

Rozwiąż quiz

Boże Narodzenie w różnych regionach Polski. Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę o świątecznych zwyczajach

1. W którym regionie Polski nieznany jest zwyczaj pozostawiania wolnego miejsca przy wigilijnym stole?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów