Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar?

Julita Buczek 07.02.2019
Natalia Kukulska prośba matki
Fotografia: Instagram @natalia.kukulska

Natalia Kukulska spełniła wzruszające życzenie swojej mamy.

Natalia Kukulska spełniła bardzo poruszające życzenie swojej mamy. Zmarła gwiazda chciała, aby jej córka przyjaźniła się z córką jej najlepszej przyjaciółki. Wokalistka uszanowała prośbę swojej matki i spełniła jej życzenie.

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała nowy teledysk. Rozprawia się w nim z poprawianiem urody?

Natalia Kukulska spełnia życzenie swojej matki

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" lecącego z Nowego Jorku. Maszyna rozbiła się niedaleko warszawskiego Okęcia. Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, kiedy musiała pożegnać się ze swoją matką. Niedawno wyszło na jaw, że Natalia spełniła marzenie swojej mamy. Jantar chciała, aby jej córka przyjaźniła się z dziećmi Alicji Woy-Wojciechowskiej. Wtedy była to jej najlepsza przyjaciółka. W książce o Annie, "Słońca jakby mniej", Woy-Wojciechowska napisała:

Wiele lat temu postanowiłyśmy, że nasze córeczki będą przyjaciółkami. Były więc wspólne wakacje, wyprawy do teatru i cyrku, ogrodu zoologicznego. Pamiętam 3-letnią Natusię wdrapującą się na schody do mojego domu, trzymaną za rączkę przez swoją piękną, smukłą i elegancką mamę. Ania pomagała jej wchodzić krok po kroczku. Długo jeszcze na korytarzu snuła się delikatna smużka Charlie, jej ulubionych perfum. Godzinami rozmawiałyśmy o tym, jakie będą nasze dzieci, gdy dorosną. Ania mówiła, że bardzo ważne są przyjaźnie z dzieciństwa. Po śmierci Ani często zabieraliśmy Natalię na wczasy z nami.

Relacja Natalii oraz córek Alicji

Jak się okazało, kobiety cały czas się przyjaźnią, kiedy Natalia została osierocona, bardzo często jeździła na wakacje razem z rodziną Woy-Wojciechowskiej. Nic więc dziwnego, że do dzisiaj utrzymuje kontakt z rodziną przyjaciółki swojej matki.

Nasze córki są dla niej do dziś jak siostry. Dziś, gdy patrzę na Natalię, dostrzegam wiele cech odziedziczonych po Ani. Bardzo przypomina matkę charakterem, sposobem bycia i ogromną wrażliwością. Urodzenie dziecka miało z pewnością w dorosłym życiu Ani przełomowe znaczenie – wspomina przyjaciółka Jantar.

To piękne, że ich przyjaźń utrzymała się tak długo!

Zobacz także: Natalia Kukulska odda wzruszający hołd rodzicom podczas koncertu "Życia mała garść"

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów