Natalia Kukulska przez koronawirusa odwołała mszę świętą za Annę Jantar. "Bezpieczeństwo w obecnych czasach jest obowiązkowe!"

Julita Buczek 13.03.2020
Natalia Kukulska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Natalia Kukulska ze względu na epidemię postanowiła odwołać mszę świętą za swoją mamę, Annę Jantar. Nabożeństwo miało upamiętnić 40. rocznicę tragicznej śmierci wokalistki.

14 marca 2020 roku mija 40 lat od tragicznej śmierci Anny Jantar. W rocznicę tej katastrofy w jednym z warszawskich kościołów miała odbyć się msza poświęconej zmarłej wokalistce. Przez wzgląd na zagrożenie coraz szybciej rozprzestrzeniającym się koronawirusem Natalia Kukulska postanowiła odwołać nabożeństwo.

Natalia Kukulska obawia się koronawirusa?

Wokalistka na swoim instagramowym koncie postanowiła dokładnie wyjaśnić powód odwołania nabożeństwa.

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko, a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - napisała na swoim instagramowym koncie Natalia. 

Oczywiście pod opublikowaną przez Natalię informacją nie obyło się bez komentarzy jej fanów. Większość z nich zrozumiała powagę sytuacji i postanowiła wesprzeć wokalistkę.

Jesteś bardzo mądrą babeczką!

Mama jest na pewno dumna z takiej córki!

Bezpieczeństwo w obecnych czasach jest obowiązkowe!

Według was Natalia postąpiła słusznie?

Zobacz także: Sara Boruc podejrzewa, że ma koronawirusa! "Nie miałam siły wstać z łóżka"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów