Natalia Kukulska pokazała kartkę z pamiętnika swojej mamy. Ujawniła ją po 44 latach!

Paulina Ermel 05.03.2020
Natalia Kukulska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Natalia Kukulska skończyła 44 lata. Z tej okazji wokalistka postanowiła ujawnić kartkę z pamiętnika swojej mamy, którą Anna Jantar zapisała dokładnie w dniu narodzin córki!

Natalia Kukulska jest obecna w polskim show-biznesie od wielu lat. Gwiazda zaczęła karierę jeszcze jako dziecko. I na pewno pomogła jej w tym kariera mamy, Anny Jantar. Niestety utalentowana artystka zmarła w katastrofie samolotu na Okęciu w 1980 roku.

Kukulska pielęgnuje dziedzictwo swojej mamy i kontynuuje karierę jako piosenkarka. 3 marca gwiazda skończyła 44 lata i z tej okazji zdobyła się na wyjątkowy gest. 

Natalia Kukulska pokazała kartkę z pamiętnika mamy Anny Jantar

Natalia Kukulska dopiero co świętowała 44. urodziny. Gwiazda z tej okazji postanowiła zamieścić w sieci urocze i poruszające zdjęcia. Na jednej z fotek widzimy portrety wokalistki. Trzeba przyznać, że wygląda na nich obłędnie!

Z kolei na kolejnej fotografii widocznej na jej instagramowym profilu widzimy... kartkę z pamiętnika jej mamy. Została ona zapisana przez Annę Jantar dokładnie w dniu narodzin Natalii!

To jest jakiś napad czułości... ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś „happy face”! Zanim wszystko odkopię w SMS-ach, na Insta, Facebooku na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem - 44 lata temu - napisała Natalia.

A co takiego w notatniku zapisała Anna Jantar?

Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie - napisała artystka.

Trzeba przyznać, że to bardzo poruszające. I bardzo się cieszymy, że Natalia zdecydowała się udostępnić taką notatkę po 44 latach od jej zapisania!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że znane i kultowe gwiazdy pozują tutaj ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów