Natalia Kukulska pokazała córkę. Fani są zachwyceni małą Laurą

Paulina Ermel 08.01.2019
Natalia Kukulska
Fotografia: instagram.com/natalia.kukulska

Dwa lata temu przyszło na świat trzecie dziecko Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki - córeczka Laura. Z okazji urodzin dziewczynki wokalistka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wychowują razem trójkę dzieci - 19-letniego Jana, 14-letnią Annę i 2-letnią Laurę. Najmłodsza córka pary kilka dni temu skończyła 2 lata i z tej okazji rodzice przygotowali dla niej uroczą niespodziankę. Kukulska pokazała zdjęcie niespodzianki w mediach społecznościowych.

Wokalistka wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie, na którym pokazała małą córeczkę. Internauci są zachwyceni i twierdzą, że wygląda jak wykapana mama!

Natalia Kukulska pokazała córkę

Najmłodsza córka Kukulskiej przyszła na świat 5 stycznia 2017 roku. Od tamtej pory artystka wrzucała do sieci jej zdjęcia. Ostatnio jednak było ich bardzo mało. Do czasu kiedy odbyły się urodziny małej Laury i z tej okazji wokalistka pochwaliła się jej fotografią.

Pod zdjęciem, na którym mała Laura stoi obok doklejonej w programie graficznym świnki Peppy, pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów, którzy widzą uderzające podobieństwo między artystką, a jej córeczką.

Czysta mama!

Twoje córeczki to całe klony mamusi

Jak ten czas szybko leci...

Waszym zdaniem rzeczywiście jest aż tak podobna do Natalii?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre polskie gwiazdy zaszalały z imionami, które nadały swoim dzieciom. Poznaj te najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów