Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Po 39 latach!

Paulina Ermel 15.03.2019
Natalia Kukulska
Fotografia: instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska pokazała na Instagramie serię poruszających zdjęć. Po 39 latach od katastrofy udała się na jej miejsce.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich artystek. Ma wielu fanów, którzy z zapartych tchem śledzą jej dokonania zawodowe. Jednocześnie pamiętają też, że niezwykły talent odziedziczyła ona po równie uzdolnionej mamie Annie Jantar, która zginęła w 1980 roku w katastrofie samolotu na warszawskim Okęciu.

14 marca minęła 39. rocznica śmierci Jantar. I w tym dniu Kukulska zdecydowała w końcu po raz pierwszy odwiedzić miejsce śmierci mamy.

Natalia Kukulska na miejscu katastrofy, w której zginęła Anna Jantar

Natalia Kukulska straciła mamę w wieku zaledwie 4 lat. Od śmierci cenionej polskiej artystki minęło już 39 lat i dopiero po takim czasie Natalia zdecydowała się odwiedzić miejsce katastrofy lotniczej na Okęciu.

Wokalistka zamieściła w sieci poruszające zdjęcia z Fortu VI Twierdzy Warszawa. To właśnie tutaj znajduje się pomnik upamiętniający to tragiczne wydarzenie, a także mural przedstawiający Annę Jantar. Kukulska opatrzyła galerię wzruszającym wpisem.

Kiedyś to musiało nastąpić. Dziś po raz pierwszy odważyłam się pojechałać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama. Miejsce to jest upamiętnione pomnikami ofiar i muralem, na którym widnieje portret mojej mamy i kapitana Pawła Lipowczana. Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego co wie od przyjaciela, gdy spojrzał mi w oczy. Bardzo to doceniam. Tym samym powiedział wszystko... czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany...? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia.

Pod zdjęciami Kukulskiej pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy fanów zarówno jej, jak i jej mamy. Wciąż pamiętają zmarłą w tragicznym wypadku artystkę. I podziwiają Natalię za to, że zdobyła się na taki gest.

Mama zapewne jest z Pani dumna. I kocha całym anielskim sercem

Mojej mamy nie ma już prawie 6 lat i wiem co czujesz. Tyle mocno. Kiedyś się spotkamy z nimi

Natalio, tulę... Anna Jantar, na zawsze w mojej pamięci

Ten projekt robi prawdziwą furorę! Gwiazdy pozują do zdjęć ze swoimi młodszymi wcieleniami. Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów