Natalia Klimas pokazała zdjęcie z przeprowadzki. Poród tuż tuż...

Malwina Wasilewska 14.06.2019
Natalia Klimas
Fotografia: Instagram.com/nataliaklimas

To jest przełomowy moment w życiu aktorki!

Natalia Klimas powoli przygotowuje się do przyjścia na świat swojej córki. Aktorka tuż przed porodem przeprowadziła się do nowego mieszkania. Na swoim profilu zamieściła post, w którym opisała ze szczegółami opisała swoje nowe gniazdko. Jak się okazuje, będzie ono zupełnie inne niż jej dotychczasowe mieszkania.

Natalia Klimas przeprowadza się do nowego mieszkania

Natalia Klimas zaczyna nowy rozdział w życiu jeszcze przed porodem. Aktorka poinformowała na Instagramie, że przeprowadziła się do nowego domu. Jak twierdzi, postanowiła zmienić mieszkanie na bardziej praktyczne niż to, w którym mieszkała w dotychczas. Podjęła decyzję o przeprowadzce ze względu na dziecko:

No to zaczynamy przeprowadzkę!! Całe życie mieszkałam w starych kamienicach. Kocham wysokie sufity, kocham trzeszczące drewniane podłogi, lubię stare, drewniane okna. Ale czas dorosnąć! Czas na mieszkanie z garażem, z windą , z dodatkowym pokoikiem dla Zuzi - napisała Natalia.

Gwiazda zdradziła, jak wygląda jej nowe mieszkanie:

W zamian za wielką sypialnie, będzie dużo więcej szaf! W zamian za zabytkową wannę, będą dwie łazienki! I wreszcie nie będę się wspinać na wysokie trzecie piętro, co w zaawansowanej ciąży, czy z wózkiem, nie jest zbyt zabawne. I nie będę walczyć o miejsce parkingowe! I jeździć po mieście brudnym od drzew i ptaków samochodem! - czytamy.

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia jej nowego domu. Poniżej możecie zobaczyć ujęcie zrobione w trakcie wyprowadzki z poprzedniego mieszkania Natalii.

Marina dała synowi na imię Liam, Lewandowscy córkę nazwali Klara. Ciekawi jesteśmy, czy Borucowie też dadzą synkowi oryginalne imię. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów