Natalia Klimas pokazała wózek swojej córeczki. Przy okazji wbiła szpilę „Instamatkom”

Sandra Banach 09.08.2019
Natalia Klimas
Fotografia: East News

Natalia Klimas niedawno została po raz pierwszy mamą. Swoją córeczkę nazwała Zuzanna. Aktorka na Instagramie pokazała wózek, który wybrała dla swojego dziecka. Nie wszystkim „Instamatkom” spodoba się jej post.

Natalia Klimas i jej mąż Mikołaj Bober kilka tygodni temu przywitali na świecie córeczkę. Świeżo upieczona mama radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem.

Natalia Klimas na spacerze z córką

Natalia Klimas wrzuciła do sieci fotografię, na której widać nie tylko ją, ale także wózek, który wybrała dla Zuzi. Aktorka postawiła na klasyczny model w kolorze czarnym. Wózek jest produktem marki Dubatti.  

Gwiazda pod zdjęciem napisała, że nie jest to jej pierwszy spacer z dzieckiem. Klimas dodała także, że ich pierwsze wspólne wyjście odbyło się z dala od Instagrama.

To nie jest nasz „pierwszy spacer”. Pierwszy spacer już dawno był i był tylko nasz, z daleka od świata Instagrama i daleko od świata rzeczywistego – napisała Natalia Klimas.

Jak myślicie, czy tym wpisem Natalia Klimas uraziła matki, które dzielą się w sieci prawie każdą ważną chwilą z życia ich dziecka?

Zobacz także: Michel Moran miał poważny wypadek. Tuż przed startem jesiennej ramówki trafił do szpitala!

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić.

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów