Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Przegrała walkę z chorobą

Zuzanna Morska 20.09.2019
Katarzyna Dowbor i uczestnicy programu "Nasz nowy dom"
Fotografia: instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Smutną wiadomość przekazała w czwartek wieczorem produkcja programu.

Nie żyje uczestniczka popularnego programu "Nasz nowy dom" emitowanego na antenie telewizji Polsat. O śmierci pani Justyny poinformowała na facebookowym fanpage'u produkcja formatu.

Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"

Uczestniczka programu, której dom został wyremontowany dwa miesiące temu, zmarła po ciężkiej walce z chorobą. Nowym domem cieszyła się tylko przez dwa miesiące. O jej śmierci poinformowano na facebookowej stronie programu.

Dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać - czytamy na Facebooku.

Pani Justyna zmagała się z nowotworem złośliwym, który dał przerzuty do kości, wątroby i śródpiersia. W dodatku rozstała się z mężem i samotnie wychowywała dwie córki - 12-letnią Wiktorię i 10-letnią Amelię. Straciła dach nad głową, ale dzięki programowi "Nasz nowy dom" odzyskała miejsce, w którym mogła zamieszkać z dziećmi.

Dwa miesiące po wprowadzeniu do nowego domu zmarła. W poruszających słowach pożegnała ją m.in. Katarzyna Dowbor, która prowadzi reality show.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów