Nastoletnie dzieci Cindy Crawford idą w jej ślady. Nazywa się ich najpiękniejszym rodzeństwem świata

Emilia Klima 19.07.2017
Cindy Crawford
Fotografia: ONS

Kaia i Presley stawiają swoje pierwsze kroki w modelingu. 

Cindy Crawford to jedna z najbardziej znanych i popularnych modelek świata. Obecnie ma 51 lat, ale nadal może pochwalić się świetną formą. Dobre geny przekazała swoim nastoletnim dzieciom, które ruszyły na podbój świata mody. Szesnastoletnia Kaia i dwa lata starszy Presley to owoc związku modelki z biznesmenem i byłym modelem Rande Gerberem. Cindy związała się z nim po rozwodzie z gwiazdorem Hollywood, aktorem Richardem Gere'em. 

Jedno jest pewne - to jedna z najpiękniejszych rodzin w amerykańskim show-biznesie. 

Cindy Crawford z dziećmi i mężem
Fotografia: East News

Niedaleko pada jabłko od jabłoni 

Znane nazwisko na pewno pomogło nastolatkom w karierze, ale trzeba przyznać, że oboje mają idealne warunki i predyspozycje do pracy w zawodzie. Kaia jest niemal kopią swojej pięknej mamy, a i aparycja Presleya może robić wrażenie. 

Pierwsza w modelingu zadebiutowała młodsza Kaia, która już jako czternastolatka podpisała kontrakt z marką Chrome Hearts. Pojawiła się też z mamą na okładce najważniejszego pisma modowego "Vogue". 

Kaia Gerber, Cindy Crawford
Fotografia: Vogue

Osiemnastoletni Presley radzi sobie za to świetnie na wybiegach. Ma na koncie kampanię i pokaz u Dolce&Gabbana, pozował także dla Calvina Kleina i L’uomo Vogue. O dzieciach Cindy Crawford mówi się, że już wkrótce zdetronizują najsłynniejsze rodzeństwo świata mody, siostry Bellę i Gigi Hadid. Na pewno mają ku temu wszelkie warunki ;-)

Presley Gerber, Kaia Gerber
Fotografia: ONS
Kaia Gerber, Presley Gerber
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów