Nie żyje 15-letnia mistrzyni sztuk walki. Zabił ją telefon komórkowy

Sylwia Kropiewnicka 12.12.2018
Irina Rybnikowa nie żyje. Zdjęcie z jej Instagrama
Fotografia: Instagram.com/_sergeevna_pankration_

Nastolatka zmarła przez porażenie prądem. Do śmierci Iriny Rybnikowej doprowadził jej telefon komórkowy, który wpadł do wanny, gdy dziewczyna brała kąpiel. Rybnikowa miała zaledwie 15 lat.

Nastolatka została znaleziona martwa w swoim domu w mieście Bratsk. Biorąc kąpiel, dziewczyna chciała wysłać wiadomość ze swojego telefonu komórkowego, jednak ten wpadł do wanny. Urządzenie było podłączone do prądu, skutkiem czego 15-latka została porażona prądem.

Tragiczna śmierć nastolatki

Irina Rybnikowa uprawiała pankration, który jest połączeniem boksu i zapasów. 15-latka została powołana do reprezentacji Rosji. Dziewczyna była kandydatką do tytułu mistrzyni świata w swojej dyscyplinie. Swoją przyszłość wiązała z tym sportem. Jej tragiczna śmierć to niewątpliwa strata.

Rosyjska federacja poinformowała o zdarzeniu w oficjalnym komunikacie:

Tragiczny wypadek odebrał życie naszej bohaterce, przyjaciółce, uczennicy. Była kandydatką do tytułu mistrzyni świata w pankration. Spoczywaj w pokoju.

Jak się niestety okazuje, to nie jedyny taki przypadek śmierci młodej dziewczyny w Rosji. Kilka miesięcy temu przez podobny wypadek śmierć poniosła 12-latka.

Zobacz także: Nie żyje Bernardo Bertolucci. Włoski reżyser odszedł w wieku 77 lat

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów