Nastolatka została wyrzucona z centrum handlowego za zbyt wulgarny strój. Jej wpis w sieci wywołał poruszenie

Anna Respondek 08.08.2018
Dziewczyna w samochodzie
Fotografia: Facebook/Gabrielle Gibson

19-latka o zachowaniu ochroniarzy opowiedziała na Facebooku. 

Obecnie na dworze panują bardzo wysokie temperatury, a to skłania ludzi do zakładania na siebie jak najmniejszej liczby ubrań. Oczywiście są miejsca, w których nie wypada pokazywać się w kusych topach czy szortach, jednak nie należą do nich zazwyczaj centra handlowe. Tak też pomyślała 19-latka, która wybrała się na zakupy i niestety nie została wpuszczona do sklepu. 

Nie została wpuszczona do centrum handlowego za wulgarny strój

Gabrielle Gibson o swojej historii postanowiła opowiedzieć w sieci. Na swoim profilu na Facebooku opisała, co spotkało ją, kiedy chciała wybrać się do centrum handlowego. Na miejscu okazało się, że jej strój "zgorszył" ochroniarzy, którzy nie tylko nie chcieli jej wpuścić, ale zagrozili również wezwaniem policji. 

Byłam dzisiaj dosłownie nękana i zostałam wyrzucona z centrum handlowego za to, w co jestem ubrana. Najwyraźniej dorośli mężczyźni nie potrafią nad sobą zapanować i dlatego zostałam wyrzucona - zaczęła. 

Później wyjaśniła, że ochroniarze stwierdzili, że jej szorty są za krótkie i za bardzo widać pośladki, co może być nieodpowiednim widokiem dla innych ludzi. Strażnicy według dziewczyny zachowywali się wyjątkowo nieprofesjonalnie i byli wyjątkowo niegrzeczni. 

Wszyscy dzisiaj mieli krótkie szorty. Nie wiem dlaczego uczepili się właśnie mnie. Jestem zniesmaczona tym, jak ci ludzie się zachowywali. Czuje się przez tą sytuację bardzo zawstydzona - zakończyła. 

Pod postem pojawiło się ponad tysiąc komentarzy. W większości internauci wspierali nastolatkę i przekonywali ją, że jej strój był zupełnie normalny. Post udostępniono niemalże 3 tysiące razy. 

Zobacz także: Została wyproszona z siłowni, ponieważ jej strój był zbyt wyzywający

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów