Nastolatka nie wiedziała jak zerwać z chłopakiem, więc ułożyła mu "znaczącą" playlistę na Spotify

Mateusz Patyk 11.04.2017
Kirsten Titus i Wyatt Hall
Fotografia: Kirsten Titus/Buzzfeed.com

Gdy chodzi o podejmowanie trudnych decyzji w związkach, kreatywność millenialsów nie zna granic.

Zrywanie nie należy do łatwych czynności.

SMSy są w złym guście, zwykły telefon nie wystarczy, a bezpośrednia rozmowa to prawdziwa katorga dla obydwojga. Na szczęście nowe technologie mogą wybawić od tej niezręcznej sytuacji, wystarczy tylko użyć wyobraźni.

Tak właśnie zrobiła 19-letnia Kirsten Titus. Jak podaje Buzzfeed.com, dziewczyna przez pewien czas spotykała się ze starszym o rok Wyattem Hallem, studentem Brigham Young University. Niestety sielanka młodych nie trwała długo. Kirsten postanowiła więc w aluzyjny sposób przekazać Wyattowi przykra dla niego nowinę. Wykorzystała do tego używaną przez parę muzyczną aplikację Spotify.

Kirsten Titus
Fotografia: Facebook.com/kirsten.titus.56

Kirsten Titus

Pożegnalna składanka

Zakochani nie byli ze sobą długo, co najwyżej kilka miesięcy. Łączyła ich ta sama uczelnia w miejscowości Provo, w amerykańskim stanie Utah. Według portalu Buzzfeed.com, dziewczyna lubiła oryginalne randki, jak na przykład nocne sadzenie kaktusów na zboczu jednej z okolicznych wzgórz. Ale pomimo wspólnych zainteresowań, nastolatka coraz silniej przeczuwała powolny rozpad ich związku.

Myślę, że oboje zaczęliśmy zdawać sobie sprawę z tego, że bylibyśmy dla siebie lepsi jako przyjaciele. Wpadłam na pomysł, który zakładał zakończenie z nim tej relacji w twórczy sposób - wyznała Kirsten portalowi Buzzfeed.com.

Stworzyła więc unikalną tracklistę poprzez Spotify, zawierającą specjalnie wyselekcjonowane utwory, które następnie udostępniła do posłuchania swojemu chłopakowi. Nie chodziło jednak o gatunki ani o twórców. Kluczem do rozszyfrowania tego zakamuflowanego komunikatu było odczytanie po kolei tytułów wszystkich 10 piosenek.

Czy Ty... Nadal Chcesz Całować Mnie Ponieważ Ja W Pewnym Sensie Kocham Kogoś Innego Ale Wciąż Możemy Być Przyjaciółmi - brzmią nazwy utworów umieszczonych w niefortunnym zestawieniu.

Spotify Wyatt playlista
Fotografia: Twitter.com/errikkxa

Playlista wysłana Wyattowi przez Spotify

Tylko dla Twoich uszu

Pech chciał, że playlistę zobaczyła też młodsza siostra dziewczyny, 14-letnia Erika. Miała do niej dostęp, ponieważ dzieliła ten profil wspólnie z parą. Gdy tylko udostępniła screeny z ekranu swojego smartfona na Twitterze, reakcja internautów była natychmiastowa.

"Kocham to" - napisała w komentarzu pod postem China, z kolei użytkowniczka o nicku Kemiiiiiii‏ stwierdziła: "Mam nadzieję, że nigdy nie doświadczy stanu złamanego serca zasługując na niego po tym, co zrobiła". Dziewczynę ostrzegano też o powracającej karmie, a jeden z internautów uznał nawet, że nastolatki nie powinny w ogóle ze sobą chodzić, bo są na to za głupie.

Wpis zdobył zaskakującą popularność, zyskując od 4 kwietnia prawie 20 tysięcy polubień i 10 tysięcy udostępnień. Jednak nikt nie spodziewał się, że głos zabierze w tym wątku główny zainteresowany, czyli Wyatt. Chłopak nie rozpaczał po stracie swojej sympatii, ale trafnym zdjęciem odpowiedział na prowokację dziewczyny.

Playlista zadedykowana jego byłej już miłości posiada tylko jeden, za to bardzo wymowny utwór zespołu Mansionz o tytule "STFU" (Shut The Fuck Up, czyli Zamknij się, ku*wa). Nic dodać, nic ująć.

odpowiedź Wyatta
Fotografia: Twitter.com/wyman778
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów