Nastolatek zrobił zdjęcie ze znanym muzykiem. Wywołał burzę, gdy zapytał: Czy ktoś wie, kto to jest?"

Redakcja 19.01.2017
Zdjęcie
Fotografia: twitter.com/DieJamesMalcolm

Komentarz, który nastolatek dołączył do zdjęcia powalił internautów na kolana. 

James Malcolm to Nowozelandczyk, który rozbawił internautów do łez. Nie, wcale nie zrobił nic spektakularnego, albo chociażby głupiego. W internecie umieścił po prostu zdjęcie, które szybko stało się popularne za sprawą opisu, jaki do niego dołączył.

Malcolm siedząc w poczekalni na lotnisku zauważył, że do mężczyzny siedzącego za nim co chwila podchodzą ludzie. Proszą o wspólne zdjęcie i autografy. Szybko zorientował się, że jest on osobą znaną. Miał jednak jeden problem: zupełnie nie wiedział, kim on jest. Ponieważ pomysł zapytania u źródła nie wydał mu się prawdopodobnie najlepszy, chłopak postanowił zwrócić się do niezawodnych w tych sprawach, internautów. Zrobił więc zdjęcie, na którym zobaczyć możemy australijskiego, popularnego muzyka, a chwilę potem umieścił je na Twitterze wraz z komentarzem. 

Czy ktoś wie, kto to jest? Ludzie podchodzą do niego i proszą, żeby podpisywał im koszulki - napisał na Twitterze James Malcolm. 

Niezawodni internauci

Internauci jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Wykorzystali niewiedzę nastolatka, aby móc sobie z niego trochę pożartować. Jeden z nich napisał, że to Sandra Bullock, tyle że bez swojego codziennego makijażu. Jeszcze inny dodał, że to z pewnością Elvis Presley. Padały też nazwiska Jamesa Blunta, czy chociażby Nicolasa Cage’a. 

Żarty internautów nie zraziły jednak Malcolma, który mimo że wciąż nie wiedział kim jest mężczyzna, postanowił zrobić sobie z nim zdjęcie. Chwilę później podzielił się ze światem wspólną fotografią. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie umieścił stosownego komentarza. 

Czy ktoś może mi powiedzieć, co to za gwiazda? Wszyscy prosili go o wspólne zdjęcia, więc nie chciałem być wyjątkiem - napisał Malcolm. 

Legendarny artysta

Wspomniany "celebryta" to oczywiście Nick Cave, muzyk, który jest znany przede wszystkich z występów z zespołem Nick Cave and the Bad Seeds. Na swoim koncie ma kilka albumów i kilka hitów. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych jego piosenek jest ta nagrana w duecie z Kylie Minogue. Mowa oczywiście o legendarnej już "Where the Wild Roses Grow". Cave jest także kompozytorem, pisarzem i aktorem. Jest również współautorem wielu ścieżek dźwiękowych do filmów takich jak "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda", czy chociażby "Propozycja". 

Czy niewiedza nastolatka powinna dziwić? Raczej nie. Wszak nie od dziś wiadomo, że idolem współczesnym nastolatek jest Justin Bieber. Porównywanie go do Nick'a Cave'a byłoby co najmniej nie na miejscu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów