Narzeczony zdradzał Jennifer Lopez? Była modelka "Playboya" opowiada o jego propozycjach

Hanna Skowron 27.03.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/jlo

Baseballista i piosenkarka zaręczyli się dwa tygodnie temu, a na jaw wypłynęły właśnie szokujące fakty. Czyżby Alex zdradzał Jennifer?

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez tworzą udany związek od dwóch lat. Właśnie po takim czasie amerykański sportowiec postanowił oświadczyć się latynoskiej piosenkarce. Jennifer oczywiście oświadczyny przyjęła, a całe wydarzenie zakochani udokumentowali romantycznymi zdjęciami, którymi następnie pochwalili się w mediach społecznościowych.

Od kiedy tylko Alex pochwalił się, że Jennifer powiedziała mu "tak", nie cichną głosy, że nie zachowuje się on wobec niej fair. Nie brakuje osób, które twierdzą, że baseballista zdradza wokalistkę. Teraz w tej sprawie głos zabrała była modelka "Playboya", która przedstawiła obciążające Alexa dowody!

Alex Rodriguez zdradzał Jennifer Lopez?

Dowody w sprawie zdrady Alexa Rodrigueza przedstawiła w rozmowie z "The Sun" była modelka "Playboya" Zoe Gregory. To właśnie do niej sportowiec miał wysyłać wulgarne SMS-y i niewybredne propozycje.

J.Lo. jest niesamowita i nie zasługuje na to. Będąc już zdecydowanym na ślub z nią, prosił mnie o spotkania i proponował seks z innymi kobietami.

Gregory ma dowody na to, że wszystko działo się pod koniec 2018 roku, czyli w momencie, kiedy Alex i Jen tworzyli związek od dwóch lat, a on przymierzał się do oświadczyn.

Co na to Jennifer? Znajomi pary twierdzą, że nie wierzy w żadne plotki i ufa Alexowi bezgranicznie. Myślicie, że coś jest na rzeczy czy to jedynie próba wzbudzenia zainteresowania ze strony młodej modelki?

Niektóre serialowe pary tak do siebie pasują, że chętnie zobaczylibyśmy ich razem w rzeczywistości. Zobaczcie, o których serialowych związkach mówimy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów