Narzeczona Luke'a Perry'ego w końcu zabrała głos po śmierci ukochanego!

Paulina Ermel 12.03.2019
Luke Perry i Wendy Madison Bauer
Fotografia: Eastnews

Aktor "Beverly Hills, 90210" odszedł 4 marca. Osierocił dwoje dzieci i zostawił pogrążoną w smutku narzeczoną. Wendy Madison Bauer dopiero teraz zabrała głos w sprawie śmierci ukochanego.

Śmierć Luke'a Perry'ego zaskoczyła zarówno jego bliskich, jak i jego fanów. Ikona lat 90. odeszła nagle, a przyczyną jego śmierci był rozległy udar mózgu. 52-letni aktor osierocił przede wszystkim dwójkę dzieci - Sophie i Jacka - a także ukochaną, z którą spędził ostatnie 11 lat.

Luke na krótko przed śmiercią zaręczył się z piękną Wendy Madison Bauer. Narzeczona zmarłego aktora dopiero teraz zabrała głos w sprawie śmierci Perry'ego. Jej słowa chwytają za serce.

Narzeczona Luke'a Perry'ego wydała oświadczenie

Wendy Madison Bauer, była aktorka i psycholożka, była przy ukochanym aż do końca. Czuwała przy szpitalnym łóżku aktora po przebytej przez niego operacji. Liczyła także na to, że w trakcie śpiączki farmakologicznej, w którą lekarze wprowadzili go od razu po zabiegu, zregeneruje się i dojdzie do siebie.

Niestety tak się nie stało. Aktor zmarł, a jego rodzina pogrążona jest w żałobie. Narzeczona Luke'a, z którą spędził ostatnie 11 lat, dopiero teraz zdobyła się na osobiste wyznanie w tej sprawie.

Zobacz także: Luke Perry zaręczył się przed śmiercią! Kim jest jego ukochana?

W rozmowie z magazynem "People" powiedziała, co czuje. Podziękowała też za wsparcie, które płynie do niej i jego dzieci z całego świata.

Ostatnie 11,5 roku z Lukiem były najszczęśliwszym czasem mojego życia i jestem wdzięczna, że spędziłam z nim ten czas. Chcę także podziękować jego dzieciom, rodzinie i przyjaciołom za ich miłość i wsparcie. Znaleźliśmy dla siebie pocieszenie w świadomości, że w naszym życiu był niezwykły człowiek. Będzie nam go bardzo brakowało.

Tęsknicie za serialowym Dylanem z "Beverly Hills, 90210"?

Dopiero się zaczął, a już przyniósł nam tak dużą stratę. Oto znani, którzy odeszli w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów