Małgorzata Kożuchowska szczerze o "Narodzinach gwiazdy". Co sądzi o Lady Gadze?

Małgorzata Kożuchowska w różowej koszuli
Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska obejrzała "Narodziny gwiazdy". Po zdobyciu statuetki przez Lady Gagę aktorka postanowiła powiedzieć, co myśli o filmie i wokalistce.

"Narodziny gwiazdy" były jednym z największych hitów filmowych 2018 roku. Nic więc dziwnego, że debiut reżyserski Bradleya Coopera był doceniany również prestiżowymi nagrodami. "Narodziny gwiazdy" otrzymały aż 7 nominacji do Oscara 2019! Lady Gaga, która zagrała w produkcji główną rolę, oraz Bradley Cooper wystąpili nawet na gali i poruszyli nasze serca. Nic więc dziwnego, że twórcy filmu otrzymali Oscara za piosenkę "Shallow", którą wykonali.

Zobacz także: Oscary 2019 rozdane! Oto laureaci. "Zimna wojna" bez statuetki

Małgorzata Kożuchowska o "Narodzinach gwiazdy"

"Narodziny gwiazdy", choć są niezwykle popularne, budzą ogromne kontrowersje wśród krytyków. Widzowie podzielili się na zwolenników i przeciwników remake'u kultowego już filmu z 1937 roku.

Choć amerykańscy krytycy byli zachwyceni filmem, w Europie wzbudził on nieco mniejszy entuzjazm. Teraz na temat produkcji, jak i odtwórczyni głównej roli, Lady Gagi, postanowiła wypowiedzieć się Małgorzata Kożuchowska, która bardzo zaskoczyła nas swoimi poglądami.

Kożuchowska odniosła się oczywiście do nagrody, którą Lady Gaga zdobyła za "Shallow", i pogratulowała piosenkarce.

Lady Gaga! Gratulacje! Rozwaliła system. Zaryzykowała i wygrała! To moje prywatne odkrycie i zaskoczenie w tym roku. Podziwiam. Pracowitość, talent, osobowość i niezwykła wrażliwość. "A star is born" nie wnosi pewnie nic odkrywczego do światowego kina, ale ma coś, co porusza serca i pobudza wyobraźnię. A to o to przecież chodzi - napisała polska aktorka. 

Podczas oglądania gali widzieliśmy, jak wiele dla Lady Gagi znaczył zdobyty Oscar. Wokalistka ma na swoim koncie już wiele innych prestiżowych nagród, statuetka Amerykańskiej Akademii Filmowej jest jednak marzeniem każdego artysty. Zwłaszcza, że Lady Gaga otrzymywała już nominacje do Oscarów, do tej pory musiała jednak obchodzić się smakiem. Tym razem mogła triumfować dzięki filmowi Bradleya Coopera.

Zobacz także: Filmy 2018, na które nie mogliśmy się doczekać!  

Wiemy już, jakie filmy były najlepsze w minionym roku. A jak wyglądali laureaci w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów