Największy przedświąteczny hit wraca do Biedronki. W zeszłym roku w błyskawicznym tempie zniknął ze sklepów

Anna Respondek 29.11.2017
Biedronka
Fotografia: Henryk Borawski / wikimedia.org

W ofercie pojawiły się również inne ciekawe promocje.

Biedronka przygotowuje się na święta. W najnowszej ofercie wielbiciele dyskontu znajdą wiele urządzeń elektronicznych, płyty winylowe i hitowy produkt zeszłego roku, gramofon marki Hykker. 

Od 27 listopada w sprzedaży pojawią się między innymi ekspres do kawy za 444 złote, wyciskarka do skoków za 89,90 złotych czy grill z funkcją opiekacza za 79,90 złotych. Przede wszystkim jednak na sklepowych półkach będzie można zobaczyć gramofon marki Hykker, który w zeszłym roku rozszedł się w ekspresowym tempie. Za urządzenie w walizkowej obudowie będzie trzeba dać 159 złotych. 

W ofercie po raz kolejny pojawiły się również płyty winylowe. Tym razem kosztują niecałe 50 złotych. Wśród albumów znajdziemy wykonawców takich jak Leonard Cohen, Michael Jackson, The Clash, Elvis Presley czy Franek Kimono

Dostępne do kupienia będą także słuchawki bezprzewodowe za 129 złotych, które mogą pracować przez 11 godzin na okrągło i głośniki bezprzewodowe, jeden w kształcie świecy, drugi imitujący kostkę Rubika. Oba w cenie 49,99 złotych za sztukę. 

Zainteresowani? ;)

gram
Fotografia: Biedronka.pl
gram12
Fotografia: Biedronka.pl
gram1234
Fotografia: Biedronka.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów