Najstarszy syn Michaela Jacksona ma dziś 20 lat. Czy Prince Jackson jest podobny do ojca?

Katarzyna Leszczyńska 27.11.2017
Michael Jackson z dziećmi: Princem i Paris
Fotografia: Instagram/Paris Jackson

Jest studentem wydziału filmowego.

Śmierć Michaela Jacksona w 2009 roku dla wszystkich jego fanów na świecie była ogromnym zaskoczeniem. Gwiazdor osierocił wówczas trójkę dzieci, o których prywatność zawsze starał się dbać. Michael spacerując ze swoimi pociechami zawsze zakładał im maski. Jego najstarszy syn, Prince Jackson, w momencie śmierci ojca miał dwanaście lat. Dziś to dwudziestolatek i mocno zmienił się od tamtego czasu.

Prince Jackson nie poszedł w ślady ojca. Chłopak twierdził, że muzyka jest ważną częścią jego rodziny, ale on od zawsze chciał być producentem telewizyjnym i reżyserem. Właśnie temu poświęcił swoją przyszłość. W jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak czuł się po śmierci ojca i co musiał przeżywać wraz z młodszym rodzeństwem.

Kiedy umarł, zbombardowali nas tym wszystkim. To był szok. Wszystko zwaliło się na raz. Musieliśmy nauczyć się, jak sobie z tym radzić – powiedział Prince w rozmowie z „The Los Angeles Times”.

Na początku listopada o chłopaku zrobiło się głośno, ponieważ miał wypadek na motocyklu. Na szczęście Prince’owi nic się nie stało i prosto ze szpitala pojechał na uniwersytet. Syn Michaela Jacksona studiuje na wydziale filmowym. Jak dziś wygląda Michael Joseph Jackson Jr., znany jako Prince?

Prince Jackson
Fotografia: Instagram/Prince Jackson
Prince Jackson
Fotografia: Instagram/Prince Jackson
Prince Jackson i Paris Jackson
Fotografia: Instagram/Prince Jackson
Prince Jackson
Fotografia: Instagram/Prince Jackson
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów