Najstarszy syn Jacka Rozenka zaczyna przygodę z filmem. Adrian to prawdziwy przystojniak!

Marianna Bereza 29.11.2019
Jacek Rozenek
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Adrian Rozenek postanowił związać swoją drogę zawodową z filmem.

Jacek Rozenek to znany aktor, którego możemy podziwiać w serialu "Barwy szczęścia". Przez ostatnie kilka miesięcy gwiazdor borykał się z problemami zdrowotnymi, które były efektem udaru. W ciężkich chwilach wspierała go była żona Małgorzata Rozenek-Majdan oraz trzej synowie. Niewiele osób wie, że najstarszy syn Rozenka poszedł w ślady sławnego taty. Jacek podzielił się tą informacją z "Na żywo".

Najstarszy syn Jacka Rozenka zaczyna karierę w filmie

Adrian Rozenek to syn Jacka Rozenka i Katarzyny Litwiniuk. To on wspierał mamę, gdy ta zbierała pieniądze na leczenie. 27-latek czuwał również przy łóżku aktora, gdy ten był hospitalizowany po udarze. Niewiele osób wie, że syn Jacka Rozenka zaczyna karierę w filmie.

Media częściej piszą o młodszych synach Rozenka - Stanisławie i Tadeuszu, którzy są owocem związku gwiazdora z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Rzadziej aktor wspominał o Adrianie. 27-latek studiował psychologię na jednej z prywatnych uczelni i ma apetyt podążyć drogą zawodową obraną przez jego ojca.

Pracował m.in. jako tester gier, a obecnie usiłuje przebić się w branży filmowej.

Zaskoczył mnie tą decyzją, ale naprawdę ma talent. Robi filmy, współpracuje z reżyserami, którzy widzą w nim potencjał. Wyrzucam sobie tylko, że wcześniej nie dostrzegłem jego pasji - wyznał Jacek Rozenek w rozmowie z "Na żywo".

Trzeba przyznać, że Adrian odziedziczył urodę po przystojnym ojcu. Na zdjęciach na Facebooku wygląda jak jego młodsza kopia!

Zobacz także: Rozenek o swoich pupilach: "Psy są ważniejsze w domu niż dzieci". Internauci zaskoczeni!

Te gwiazdy bardzo się zmieniły. Jak teraz wyglądają?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów