Rzucił najseksowniejszą pogodynkę na świecie, bo… Ten powód zdumiewa!

Hanna Skowron 25.07.2018
Yanet Garcia
Fotografia: instagram.com/iamyanetgarcia/

Oboje zwierzyli się internautom.

Yanet García pochodzi z Meksyku, ale zasłynęła również poza granicami swojego kraju, w tym również w Europie. Ta 27-latka znana jest jako najseksowniejsza pogodynka na świecie. Każdego dnia jej odważne zdjęcia na Instagramie podziwia z uwagą niemal 7 milionów internautów.

Nie dziwi więc, że na randkę z Yanet jest wielu chętnych. To co może zdziwić, to fakt, że gwiazda meksykańskiej telewizji została właśnie porzucona. Do niedawna García spotykała się z 5 lat młodszym Martinem, profesjonalnym graczem w Call of Duty prowadzącym popularny na Youtube kanał „FaZe Censor”. I to właśnie na Youtube poinformował o rozstaniu i odpowiedział na pytanie, które zadają mu miliony: „dlaczego?!

Yanet jest niesamowitą dziewczyną i zasługuje na to, co najlepsze. Jest piękna, mądra i była świetną partnerką – zaczął.

Ale w tym momencie mojego życia, to czego chcę, to grać w Call of Duty. Bo uwielbiam to, uwielbiam rywalizację i chcę być w tym mistrzem. (…) Po prostu nie mam czasu na dziewczynę – wytłumaczył.

Była dziewczyna najwyraźniej nie przyjęła tego powodu ze spokojem, bo jak poinformowała na Twitterze, „ma złamane serce”.

Zobacz także: Nowa reporterka TVP zaliczyła wpadkę na wizji

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów