Najprzystojniejszy więzień świata w końcu został modelem. Poszedł w pokazie podczas nowojorskiego Tygodnia Mody

Redakcja 15.02.2017
Jeremy Meeks
Fotografia: Fotografia policyjna

Siła facebookowych memów jest ogromna. Tak wygląda współczesna baśń. 

Jeremy Meeks stał się światową sensacją po tym, jak w 2014 roku jego zdjęcie policyjne obiegło Facebooka.

Internauci szybko okrzyknęli go najprzystojniejszym aresztowanym w historii Ameryki, kobiety deklarowały mu swoją dozgonną miłość, a agencje modeli zacierały ręce i z niepokojem obserwowały przebieg procesu sądowego. Skazany za posiadanie nielegalnej broni palnej kryminalista przez 27 miesięcy przebywał w amerykańskim więzieniu. Kiedy kara dobiegła końca, rozpoczęła się jego nieunikniona kariera.

Meeks był sensacją podczas lutowego Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Najprzystojniejszy bandyta 13 lutego poszedł w pokazie mody Philippa Pleina, który odbył się w Bibliotece Publicznej. Wśród gości obecna była Madonna, Paris Hilton i celebrycka para - Kylie Jenner i jej chłopak Tyga. To dobry początek. Jeszcze przed wyjściem z więzienia mężczyzna podpisał kontrakt z londyńską agencją modeli SUPA, która teraz dba o to, aby ryzykowana decyzja okazała się dobrą inwestycją. Jak podaje Independent.co.uk, Jeremy przed podpisaniem papierów miał powiedzieć, że jest wdzięczny swojej rodzinie i wszystkim, którzy okazali mu miłość, wsparcie i powierzyli mu modlitwę. 

Pochodzący z Niemiec projektant Philipp Plein, zapraszając Meeksa do współpracy, zapewnił sobie rozgłos na całym świecie. Pokaz podczas NYFW był jego amerykańskim debiutem, a media modowe już zachwycają się jego streetwearową kolekcją w stylu przełomu lat 90. i 2000. Show otworzył raper Nas ze swoim hitem "If I Ruled the World", a The Kills zachwyciło widzów mini-koncertem, podczas którego modele chodzili po wybiegu.

Całość przyćmił jednak Jeremy Meeks. Jak czytamy na Highsnobiety.com, widzowie dosłownie oszaleli na jego widok. Po zakończeniu pokazu ruszyli w jego kierunku, aby zrobić sobie z nim selfie.

NYFW
Fotografia: East News
NYFW
Fotografia: East News
NYFW
Fotografia: East News
NYFW
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów