Oto najpopularniejsze gwiazdy w polskim show-biznesie! Oni cieszą się naszym zainteresowaniem

Robert Lewandowski w czarnej bluzie z kapturem podczas sesji zdjęciowej
Fotografia: Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Niektóre polskie gwiazdy walczą o popularność, inne trochę mniej. Oni jednak cieszą się największym zainteresowaniem fanów!

Koniec roku służy podsumowaniom i to nie tylko tym w naszym osobistym życiu. Z zapartym tchem śledzimy różne rankingi, w których gwiazdy prześcigają się z sobą, np. co do najpiękniejszych stylizacji. Nie ma się co jednak oszukiwać. Najważniejszym rankingiem dla każdej osoby związanej z show-biznesem jest ten, który dotyczy popularności. Jedni chcą być na świeczniku, inni trochę mniej. Każdy z nich jednak cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz także: Ile gwiazdy zarabiają na Instagramie? Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Najpopularniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu w ostatnich latach

Magazyn "Viva!" przygotował wykres sławy, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, jak wyglądała popularność największych gwiazd polskiego show-biznesu na przestrzeni ostatnich 14 lat. Są takie osoby i wydarzenia, które swego czasu cieszyły się ogromną popularnością, a dziś o nich nie pamiętamy. W czołówce najbardziej sławnych gwiazd wciąż znajdują się jednak ci, którzy obecnie również są na pierwszych stronach gazet.

W ostatnich 4 latach, jak i w tym roku, absolutnym numerem jeden jest Robert Lewandowski. Piłkarz już w 2004 roku cieszył się zainteresowaniem, ale przede wszystkim fanów sportu. Jego popularność raptownie skoczyła w 2012 roku, czyli po Euro, które odbyło się w Polsce. Później już nie cieszył się taką popularnością w internecie, ale wciąż pozostaje liderem na polskim rynku show-biznesowym

W 2013 i 2014 roku największą popularnością natomiast cieszyła się Ewa Chodakowska. To właśnie w tym okresie było wielkie zainteresowanie aktywnością fizyczną. Wszyscy chcieli mieć płyty Chodakowskiej, które miały sprawić, że będą piękni i szczupli. I choć do dziś Ewa Chodakowska ma wielu fanów, zainteresowanie nią bardzo spadło. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy niemal taką popularnością jak jej mąż cieszy się Anna Lewandowska - największa konkurentka Chodakowskiej.

Polskie gwiazdy o największej ilości wyszukiwań w internecie

Popularność to jedno, ale są takie momenty w życiu niektórych znanych osób, które sprawiły, że do dziś są one w czołówce gwiazd najchętniej wyszukiwanych w sieci. Tutaj niedoścignioną liderką jest Edyta Górniak. Wiosną 2004 roku piosenkarka opublikowała list, w którym nazwała dziennikarzy "szczurami". Zasugerowała też, że zamierza zakończyć karierę. Choć Edyta wciąż pozostała w show-biznesie, ta historia przyniosła jej największą popularność w internecie.

Na drugim miejscu uplasował się ponownie Robert Lewandowski. Popularny "Lewy" strzelił dla biało-czerwonych pięknego gola w meczu inauguracyjnym Euro 2012. To właśnie wtedy pobił rekord swojej popularności i od tamtej pory jest najchętniej wyszukiwaną gwiazdą w polskim internecie.

Zobacz także: Robert Lewandowski szczerze opowiedział o swoich zarobkach i podejściu do pieniędzy: "Nie będę przepraszał za to, że zarabiam"

Podium zamyka Agnieszka Chylińska. Choć wydawać się to może dziwne, bo gwiazda stroni od skandali, jej płyta "Modern Rocking" wywołała niemałe poruszenie. To właśnie z tego albumu pochodzi singiel "Nie mogę cię zapomnieć". Ten hit był dosłownie wszędzie, natomiast wszyscy zszokowani fani O.N.A. nie mogli uwierzyć, że to ta sama Chylińska co jeszcze kilka lat temu. 

Liderom rankingu kroku dotrzymują oczywiście Anna Lewandowska, Magda Gessler oraz Filip Chajzer, którzy w ubiegłych latach walczyli o pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych. Bez wątpienia najrówniejszą popularnością cieszy się Gessler, o której chętnie czytamy od początku "Kuchennych Rewolucji" w 2010 roku do dziś. Liczba wyszukiwań jej nazwiska w ciągu tych 8 lat nie zmalała, ale również gwałtownie nie wzrosła. 

Zobacz także: Lewandowska daleko w tyle za Chodakowską. O zarobkach Ewy mogłaby tylko pomarzyć... 

Robert Lewandowski wykres popularności
Fotografia: Viva.pl
Edyta Górniak wykres popularności
Fotografia: Viva.pl

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów