Najpierw sama IKEA, a teraz internauci "projektują" kolekcję Kanyego Westa

Paulina Szestowicka 05.08.2016
Kanye West x IKEA
Fotografia: ---

Raper na pewno nie spodziewał się takiej odpowiedzi na swoją propozycję współpracy. 

Można śmiało powiedzieć, że Kanye West sam się o to prosił. Każdy chociaż raz słyszał albo czytał o jego aroganckim zachowaniu, więc nie ma czemu się dziwić, że IKEA w zabawny sposób chciała utrzeć muzykowi nosa.

Oczywiście marce udało się to zrobić dzięki dobremu zespołowi menadżerów mediów społecznościowych. Wpadli oni na pomysł zrobienia instrukcji obsługi składania dużego łóżka, które było najważniejszym elementem scenografii teledysku do piosenki "Famous". Jakby tego było mało, mebel miałby się nazywać Yeezy, czyli dokładnie tak jak buty, które Kanye West zaprojektował marce Adidas. Grafika została udostępniona na jednym z profili na Facebooku marki IKEA i oczywiście stała się wiralem.

Zobacz: IKEA w przezabawny sposób zareagowała na propozycję złożoną przez Kanyego Westa

Szybko się okazało, że grafika zachęciła internautów do przerabiania produktów ze stałej oferty sieci IKEA na takie, które mogłyby znaleźć się w kolekcji Kanyego Westa. Łatwo się domyślić, że nikt nie potraktuje takiej zabawy poważnie, więc większość przykładowych mebli i dodatków została zrobiona tylko dla żartu. Nie tylko wygląd przedmiotów, ale też ich opisy pokazują największą wadę rapera, czyli jego narcystyczne usposobienie i bezgraniczne przekonanie o wspaniałości swojej osoby. 

Kanyemu Westowi na pewno będzie przykro. A może to po nim spłynie, jak woda po kaczce. W końcu on najlepiej wie, jak się projektuje meble. On doskonale wie, czego potrzebują klienci sieci IKEA. A to, że oni jeszcze o tym nie wiedzą, to już ich problem. 

Zobacz zabawne przeróbki mebli IKEA

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów