Najpierw Tusk, teraz Wałęsa. Były prezydent założył konto na Instagramie

Magdalena Barszczak 02.05.2018
Lech Wałęsa
Fotografia: EAST NEWS

Lech Wałęsa opublikował już kilka fotografii.

Lech Wałęsa coraz aktywniej poczyna sobie w mediach społecznościowych. Do tej pory były prezydent udzielał się na Facebooku i Twitterze. Przez trzy lata prowadził też mikrobloga na portalu wykop.pl. Teraz do jego publicznych profili dołączył ten na Instagramie.

Zobacz także: Donald Tusk założył konto na Instagramie. Z okazji 61. urodzin!

Mam konto na Instagramie. Zapraszam - napisał na Twitterze. 

Wałęsa założył konto na Instagramie

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla początkowo zamieścił na swoim oficjalnym koncie 8 zdjęć. Część z nich - m.in. te z Donaldem Trumpem, Melem Gibsonem i Dalajlamą usunął. Teraz opublikowanych jest 5 fotografii. 

Jakim zdjęciem zadebiutował były prezydent? Jest ono czarne-białe i przedstawia spotkanie z Janem Pawłem II. Drugą fotografię - również z papieżem Polakiem - podpisał "Wspaniałe zdjęcie ze spotkania Ojca Świętego Jana Pawła II i sp. Prymasa Polski kard. Józefa Glempa". Na trzecim zdjęciu widać Wałęsę z papieżem Franciszkiem.

Zobacz także: Papież Franciszek odpowiada na trudne pytanie małego chłopca. Czy niewierzący tata trafił do nieba?

Niedawno, z okazji 61. urodzin, do grona użytkowników Instagrama dołączył Donald Tusk. Jego pierwsza instagramowa "wrzutka" pokazuje go z wnukami. W tym momencie Przewodniczącego Rady Europejskiej obserwuje ponad 36 tys. osób. Czyżby były prezydent pozazdrościł popularności? Na tę będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Po kilkunastu godzinach od publikacji pierwszego zdjęcia Wałęsa ma ponad 400 followersów.

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów