Najpiękniejszą suknię w Cannes miała Nicole Kidman. "Wszyscy zaniemówili"

Emilia Klima 23.05.2017
Nicole Kidman
Fotografia: East News

Kreacja aktorki to największe wydarzenie szóstego dnia festiwalu filmowego. 

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes widzieliśmy już wiele: jeansy Marion Cottilard, szorty Kendall Jenner i majtki Belli Hadid. Kto by pomyślał, że dopiero od przyjazdu Nicole Kidman zacznie się prawdziwa rywalizacja na najlepszą stylizację festiwalu.

Australijska aktorka na pewno znajdzie się wysoko na listach najlepiej ubranych. Wszystko za sprawą zjawiskowej sukni od Calvina Kleina, w której zjawiła się na pokazie swojego nowego filmu "The Killing of a Sacred Deer". Aktorce na czerwonym dywanie towarzyszył mąż, Keith Urban.

Nicole zatrzymała show, wszyscy aż zaniemówili. Aktorka na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się świetnie, ale tym razem podniosła sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Ta suknia jest niewiarygodnie piękna - zachwyca się portal Harpersbazaar.com.au.

Nicole Kidman, Keith Urban
Fotografia: East News

Wyjątkowa suknia Nicole Kidman

Sukienka Nicole Kidman została zaprojektowana przez nowego dyrektora kreatywnego marki Calvin Klein, Rafa Simonsa. Jej wykonanie zajęło aż 150 godzin. Do "spódnicy baletnicy" zużyto ok. 160 metrów tiulu z jedwabiu - 70 warstw zostało zszytych ręcznie tak, by uzyskać zadowalającą objętość. Stylistka gwiazdy, Julia von Boehm, w rozmowie z Vogue.com powiedziała, że Nicole ma bardzo sprecyzowany gust i nie łatwo sprostać jej oczekiwaniom.

Dla Nicole szukam zawsze czegoś świeżego i ekscytującego. Ta suknia ma oddawać klimat współczesnej baśni. Miała być olśniewająca, nowoczesna, a jednocześnie ponadczasowa - wyjaśnia stylistka. 

Naszym zdaniem stylistka wywiązała się z zadania perfekcyjnie - ta suknia to małe dzieło sztuki. Zgadzacie się?

Nicole Kidman
Fotografia: East News
Nicole Kidman
Fotografia: East News
Nicole Kidman
Fotografia: East News
Nicole Kidman
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów