Najpiękniejsza dziewczyna na Instagramie. Ma miliony fanów na całym świecie!

Julita Buczek 20.04.2020
Charli D’Amelio
Fotografia: Instagram @charlidamelio

Nastolatka zdobyła popularność w zaledwie kilka miesięcy. Większość jej fanów uważa, że jest najpiękniejszą nastolatką na świecie.

Charli D’Amelio ma zaledwie 16 lat, a już jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd social mediów. Na TikToku obserwuje ją ponad 50 milionów osób, jej konto na Instagramie zgromadziło 15 milionów fanów, a kanał na YouTubie 3 miliony widzów. Te wyniki robią wrażenie.

Nastolatka zrobiła światową karierę. Influencerka przez wielu swoich fanów została okrzyknięta również najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Zobaczcie, jak wygląda!

Charli D’Amelio najpiękniejszą dziewczyną na świecie

Podbicie mediów społecznościowych zajęło 16-latce tylko kilka miesięcy. To dzięki urodzie oraz talentowi tanecznemu. W swoich social mediach nastolatka pokazuje różne ciekawe choreografie, które sama wymyśla. Jej wierni obserwatorzy nie mogą oderwać od nich wzroku, tak samo, jak od niej samej. Według nich nastolatka zasługuje na tytuł najpiękniejszej dziewczyny na świecie. Większość fanów jest nią zachwycona, co wyraża w licznych komentarzach.

Jest naturalnie piękna!

Niesamowita!

Zachwycająca!

Co sądzisz o urodzie Charli?

Zobacz także: Najpiękniejsze bliźniaczki świata pobijają Instagram! Poznajcie Avę i Leah

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów