Blogerka pokazała swój pierścionek zaręczynowy. Internauci okrzyknęli go najgorszym na świecie

Anna Respondek 20.06.2018
 Jen Phanomrat z narzeczonym
Fotografia: Instagram/jeneatslife

Pierścionek nie tylko nazwany najgorszym, ale także najmniejszym na świecie. Wiele osób stwierdziło, że nie warto było na niego czekać. 

Zaręczyny to magiczny moment dla dwojga młodych ludzi, którzy postanawiają spędzić ze sobą resztę życia. Zazwyczaj wiążę się z wielkimi emocjami, szczęściem pomieszanym ze stresem i pytaniami czy ona powie "tak". Kiedy jest już po wszystkim, na palcu przyszłej panny młodej ląduje pierścionek zaręczynowy, który ma być symbolem tego, że kobieta oddała już serce temu jedynemu. 

Zobacz także: To najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy na świecie. Jest tańszy niż myślicie

Nowojorska blogerka właśnie taką chwilą chciała podzielić się ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie opublikowała wpis, w którym napisała, że w końcu, po 9 latach, powiedziała "tak" swojemu najlepszemu przyjacielowi. Oczywiście na fotografii pokazała również pierścionek zaręczynowy

I właśnie wtedy wszystko się zaczęło. Na jej profilu pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy, w których internauci nazwali jej pierścionek najbrzydszym i najmniejszym, jaki kiedykolwiek widzieli. Obecnie Jen Phanomrat zablokowała możliwość pozostawiania komentarzy pod zdjęciem. 

Wygląda na to, że on poszedł do sklepu i poprosił "pokażcie mi najmniejszy istniejący pierścionek". Rozumiem prostotę, ale nie jestem w stanie pojąć, jak można kupić coś tak małego.

Oooo, jak słodko. Ale gdzie jest pierścionek?

Musi być do bani czekać dziewięć lat na pierścionek, który tak wygląda - pisali.

Jen stanęła w obronie swoje narzeczonego i udzieliła wywiadu serwisowi "Yahoo Lifestyle". Stwierdziła, że narzeczony wiedział, co ją zachwyci i jeśli ma już nosić biżuterię, musi ona być zupełnie minimalistyczna.

Myślicie, że jest aż tak źle?

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała swój pierścionek zaręczynowy. Cena powala!

Zobacz także, jakim kobietom mężczyźni nie chcą się oświadczyć:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów