Najmniejsza kobieta świata wystąpiła w reklamie rajstop firmy Adrian

Beata Dżumaga 06.04.2017
Jyoti Amge, najmniejsza kobieta świata, w kontrowersyjnej kampanii marki Adrian.
Fotografia: Facebook.com/jyoti.amge.37/East News

"Ta piękna, inteligentna i pozytywna dziewczyna jest przykładem na to, że warto przemyśleć decyzję, zanim się ją podejmie."

Adrian w nowej kampanii reklamowej wykorzystał wizerunek najmniejszej kobiety świata.

Jyoti Amga ma 62,8 centymetrów wzrostu i waży 6 kilogramów. Jednak to nie ze względu na wygląd została twarzą marki. Jak tłumaczy Małgorzata Pomorska, dyrektor firmy Adrian, zależało jej na zwrócenie uwagi na to "co obecnie dzieje się wokół badań prenatalnych i kwestii dotyczących aborcji w Polsce". Dodaje, że reklama nie jest manifestem politycznym.

Ta piękna, inteligentna i pozytywna dziewczyna jest przykładem na to, że warto przemyśleć decyzję, zanim się ją podejmie. Przecież po wykonaniu badań prenatalnych jej rodzice mogli zdecydować o dokonaniu aborcji - powiedziała Małgorzata Pomorska w rozmowie z serwisem Wp.pl.

Jyoti Amge, najmniejsza kobieta świata, została twarzą marki Adrian.
Fotografia: www.facebook.com/jyoti.amge.37

Najmniejsza kobieta świata pojawiła się na billboardach w całej Polsce.

Adrian słynie z kontrowersyjnych reklam

Najnowsza kampania reklamowa firmy Adrian, tak samo jak poprzednie, nie przejdzie bez echa. Twarzą marki wcześniej była m.in. posłanka Anna Grodzka. Wówczas na billboardach pojawił się jej cytat: "Każdy ma prawo być sobą". Rajstopy Adrian reklamowała też była modelka Ilona Felicjańska, która w mediach opowiadała o swojej walce z alkoholizmem. Wielkoformatowe reklamy outdoorowe z jej udziałem zostały opatrzone wypowiedzią: "Uzależniona, ale nie gorsza".

Jyoti Amge odwiedziła firmę Adrian na początku lutego 2017 roku. Wtedy też wzięła udział w sesji zdjęciowej na potrzeby kampanii. 500 billboardów z wizerunkiem najmniejszej kobiety świata pojawi się w 13 największych miastach Polski.

Najmniejsza kobieta świata w reklamie rajstop Adrian
Fotografia: East News
Najmniejsza kobieta świata w reklamie rajstop Adrian
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów