Jest najmłodszym influencerem świata i zarabia krocie! Poznajcie 2-letniego Parkera

Malwina Wasilewska 10.01.2020
Parker George
Fotografia: Instagram.com/life.of.parker.george/

Ten uroczy chłopiec stał się gwiazdą Instagrama!

Parker George ma niecałe 2 lata i już robi zawrotną karierę na Instagramie. Gdy miał zaledwie kilka miesięcy rodzice założyli mu konto, na którym regularnie publikują jego zdjęcia. Chłopiec reklamuje nie tylko ubranka, ale też mebelki, wózki dziecięce, a nawet sprzęt AGD! Zobaczcie jego zdjęcia.

Parker George - najmłodszy influencer świata

Niespełna 2-letni Parker George został okrzyknięty najmłodszym influencerem świata. Profil chłopca na Instagramie przepełniony jest jego zdjęciami w modnych stylizacjach, które podbijają serca młodych mam.

Rodzice Parkera mają głowę do interesów. Ich sposób na biznes okazał się strzałem w dziesiątkę. Obecnie chłopiec reklamuje ubranka i inne gadżety dla dzieci, a wszystkie zarobione pieniądze z reklam zasilają konto rodziny malucha. Okazuje się, że do tej pory chłopiec otrzymał przedmioty opiewające na kwotę 10 tys. funtów!

W jednym z wywiadów mama Parkera przyznała, że praca nad jego profilem na Instagramie zajmuje jej ok. 9 godzin dziennie. Nie ukrywa, że to dla niej bardzo dochodowy interes.

To otworzyło mnóstwo możliwości dla całej rodziny i pokazuje, że rodzice mogą używać mediów społecznościowych w dobry i pozytywny sposób. Dostajemy rzeczy o wartości tysięcy funtów - powiedziała mama małego Parkera.

Co sądzicie o takim pomyśle na zarabianie pieniędzy. Myślicie, że chłopiec w przyszłości podziękuje swoim rodzicom?

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów