„Najbardziej stylowa para w Polsce”. Julia Wieniawa i Baron przyłapani na wspólnych zakupach

Hanna Skowron 30.04.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Związek Juli Wieniawy i Barona jest już oficjalną informacją. Para coraz chętniej pokazuje się na wspólnych zdjęciach. Tym razem przyłapani zostali na zakupach.

Julia Wieniawa szybko zyskała sympatię fanów. Po rolach w Rodzince.pl oraz w filmach Patryka Vegi o aktorce zrobiło się głośno. Sama również lubi chwalić się swoim życiem osobistym w mediach społecznościach.

Jakiś czas po rozstaniu z Antkiem Królikowskim w życiu Julii pojawił się kolejny partner. Nowa miłość Julii to Aleksander Milwiw-Baron. Para spotyka się od kilku tygodni i już na swoim koncie ma kilka wspólnych wyjazdów.

Początkowo zakochani nie pokazywali się wspólnie, jednak od jakiegoś czasu Julia nie ukrywa swoich uczuć. Razem z Baronem pokazała się na jednym z pokazów, natomiast paparazzi przyłapało parę na romantycznej randce.

Fani zachwyceni stylizacją pary

W poniedziałek Julia Wieniawa na swoim Instagramie pochwaliła się wspólnymi zakupami z Baronem. Para podziwiając nową kolekcję luksusowej biżuterii, postanowiła zrobić sobie selfie. Fani szybko zauważyli nowy post i zaczęli komentować zdjęcie.

Najbardziej stylowa para w Polsce!

Wow, dobrze się dobraliście ❤️

Bardzo stylowo, ale tez nietuzinkowo!

Super wyglądacie razem

Jak wam się podoba stylizacja Julii i Barona?

Zobacz jak zmieniły się polskie gwiazdy na przestrzeni lat.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów