Najbardziej niezawodny telefon komórkowy wraca. Hipsterzy już zacierają ręce

Redakcja 14.02.2017
Nokia 3310
Fotografia: Pixabay.com

Nokia 3310 wróci w nowej odsłonie. Jej wierni fani liczą, że nadal będzie tak samo wytrzymała.

Nokia 3310 wróci w nowej odsłonie. Ma kosztować 59 euro (nieco ponad 200 złotych).

Nowa Nokia 3310 zostanie zaprezentowana 26 lutego 2017 roku na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Unowocześnioną wersję kultowego telefonu wprowadzi na rynek firma HMD Global.

Nokia
Fotografia: Giphy

Wielki powrót klasyka

Nokia 3310 zadebiutowała na rynku 1 września 2000 roku. Zastąpiła model 3210 i szybko stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych telefonów - sprzedała się w 126 mln egzemplarzy. Krążą legendy, że są na świecie ludzie, którzy nadal korzystają z tego Nokii 3310. Być może są to osoby, które po prostu nigdy nie wyrzuciły jej do kosza, być może są to hipsterzy, którzy kupili swoje modele za bezcen na lokalnym pchlim targu albo z drugiej ręki na Amazonie.

Jedno nie ulega wątpliwości - wszyscy użytkownicy Nokii cenili w niej niezawodność i baterię. Fakt, że telefon nie niszczył się od upadków spowodował, że do tej pory powstają nowe memy i gify, które przedstawiają komórkę jako cegłę, broń palną czy trwały budulec.

Serwis Venturebeat.com informuje, że na MWC firma zaprezentuje jeszcze trzy inne modele telefonów Nokia - będą to smartfony.

Nokia
Fotografia: Giphy.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów