Oto najbardziej znienawidzony członek brytyjskiej rodziny królewskiej! Tak wybrali fani

Paulina Ermel 06.11.2019
Brytyjska rodzina królewska
Fotografia: AP/EAST NEWS

Najnowszy sondaż nie pozostawia wątpliwości. Jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie jest za bardzo lubiany...

Brytyjska rodzina królewska jest najpopularniejszą rodziną królewską na świecie. Królowa Elżbieta, książę Karol, jego synowie, a także ich żony mają fanów na całym świecie. Z zapartym tchem śledzą oni, co nowego słychać u "royali".

Członkowie tej rodziny wiecznie wystawiani są na oceny innych. I choć bardzo się starają, nie zawsze udaje im się uniknąć wpadki czy skandalu. Który członek rodziny królewskiej może sobie na to pozwolić, a komu takie przewinienia zostają zapamiętane? Zobaczcie!

Najbardziej nielubiany członek brytyjskiej rodziny królewskiej

Public First przygotował na zlecenie dziennika "Metro" specjalny sondaż. Zapytano w nim o to, który z członków brytyjskiej rodziny królewskiej jest najmniej lubiany. Odpowiedzi udzieliło aż 1000 osób. A wyniki nie są tak zaskakujące, jak by się mogło wydawać.

Aż 29 proc. ankietowanych stwierdziło, że najmniej lubią... księżną Meghan! Żona księcia Harry'ego nie jest widziana przez nich w zbyt jasnych barwach.

W sondażu zapytano również, czy badani współczują Meghan i Harry'emu po tym, jak opowiedzieli w dokumencie, że źle znoszą zainteresowanie i "nagonkę" mediów. Aż 71 proc. młodych ankietowanych stwierdziło, że czuje się z tym źle. Natomiast wśród starszych grup badanych jedynie 26 proc. współczuje Meghan i Harry'emu.

Okazuje się jednak, że jest osoba, która cieszy się jeszcze mniejszą sympatią niż księżna Meghan. Mowa oczywiście o... księciu Andrzeju. Trzecie dziecko królowej Elżbiety i księcia Filipa ma na koncie kilka skandali, w tym rozwód z Sarah Ferguson. Nic dziwnego, że Brytyjczycy stawiają go najniższej w hierarchii.

A wy jakbyście zagłosowali w takiej ankiecie?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów