Nagranie Kate i Williama oburzyło fanów. "Torturowanie zwierząt"

Zuzanna Morska 14.06.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżna i książę wybrali się do jednego z gospodarstw, gdzie m.in. strzygli owce! Nie wszystkim się to spodobało!

Na początku tygodnia księżna Kate i książę William wybrali się z wizytą do Kumbrii. To właśnie tutaj, w jednym z gospodarstw, zajmowali się m.in. strzyżeniem owiec. Nagranie z tego wydarzenia trafiło na instagramowy profil pary książęcej Cambridge.

Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów. Jednak znaleźli się też tacy, którym nie spodobało się to, co zobaczyli.

Nagranie Kate i Williama oburzyło fanów

Kate i William udali się na farmę Deepdale Hall w Kumbrii, która leży w północno-zachodniej części Anglii. Gospodarstwo prowadzone jest przez rodzinę Brownów, która od trzech pokoleń hoduje tutaj owce.

Księżna i książę pomagali farmerom w prostych pracach. M.in. zajmowali się strzyżeniem owiec. Nagranie, na którym widać, jak Kate i William pomagają, trafiło do sieci. I wybuchła pod nim burza!

Żeby ostrzyc owcę, trzeba ją przytrzymać. Książę i księżna wrzucili do sieci nagranie, na którym widać, jak strzygą zwierzę. I to właśnie nienaturalna poza, w jakiej znalazła się owca, wywołała największe poruszenie wśród obrońców praw zwierząt.

Wygląda to na okrucieństwo wobec zwierząt.

Ludzie muszą przestać zarabiać na krzywdzie zwierząt.

Ile z tych jagniąt i owiec każdego roku jest mordowanych? To nieludzkie.

Sądzicie, że nie powinni pomagać w takich pracach?

Niektóre serialowe związki tak bardzo do siebie pasują, że chcielibyśmy żeby były prawdziwe! Zobaczcie, które z nich mamy na myśli!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów