Do sieci trafiło nagranie Ani Przybylskiej z castingu! Ma na nim zaledwie 16 lat

Paulina Ermel 08.10.2018
Anna Przybylska
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Od śmierci Ani Przybylskiej minęły już 4 lata. Być może właśnie z tej okazji jeden z użytkowników Youtube.com postanowił udostępnić nagranie z castingu aktorki. Miała tu 16 lat. To wideo poruszy każdego.

Bliskim, ale i fanom Ani Przybylskiej bardzo ciężko jest pogodzić się ze śmiercią pięknej aktorki. Polka chorowała na nowotwór trzustki. To właśnie on odebrał życie 36-latce - osierociła ona 3 dzieci. Do dzisiaj pamięć o Przybylskiej jest bardzo silna. Niedawno do sieci trafiło nagranie z castingu aktorki. Miała tutaj zaledwie 16 lat, ale urok i charyzmę, które mogliśmy także później oglądać na ekranie.

Ania Przybylska w wieku 16 lat

Od dawna krążą informacje o tym, że miałby powstać film biograficzny o Ani Przybylskiej. Nie zostały one potwierdzone, ale jednocześnie wiele faktów z życia aktorki ujrzało niedawno światło dzienne. W tym nagranie z castingu Przybylskiej!

Zanim Ania została aktorką, próbowała swoich sił w modelingu. Fanom aktorki udało się dotrzeć do nagrania, kiedy starała się o miejsce w agencji modelek. Miała tutaj 16 lat, ale też wdzięk, naturalność i charyzmę, które towarzyszyły jej do ostatnich dni.

Na nagraniu Ania ujawniła, co by zrobiła, gdyby miała dużo pieniędzy. Część wydałaby na podróże po Polsce, a resztę pieniędzy przeznaczyłaby na cele charytatywne.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubicie polskie filmy? Zebraliśmy dla was te najlepiej ocenione. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów