Do sieci trafiło nagranie Ani Przybylskiej z castingu! Ma na nim zaledwie 16 lat

Paulina Ermel 08.10.2018
Anna Przybylska
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Od śmierci Ani Przybylskiej minęły już 4 lata. Być może właśnie z tej okazji jeden z użytkowników Youtube.com postanowił udostępnić nagranie z castingu aktorki. Miała tu 16 lat. To wideo poruszy każdego.

Bliskim, ale i fanom Ani Przybylskiej bardzo ciężko jest pogodzić się ze śmiercią pięknej aktorki. Polka chorowała na nowotwór trzustki. To właśnie on odebrał życie 36-latce - osierociła ona 3 dzieci. Do dzisiaj pamięć o Przybylskiej jest bardzo silna. Niedawno do sieci trafiło nagranie z castingu aktorki. Miała tutaj zaledwie 16 lat, ale urok i charyzmę, które mogliśmy także później oglądać na ekranie.

Ania Przybylska w wieku 16 lat

Od dawna krążą informacje o tym, że miałby powstać film biograficzny o Ani Przybylskiej. Nie zostały one potwierdzone, ale jednocześnie wiele faktów z życia aktorki ujrzało niedawno światło dzienne. W tym nagranie z castingu Przybylskiej!

Zanim Ania została aktorką, próbowała swoich sił w modelingu. Fanom aktorki udało się dotrzeć do nagrania, kiedy starała się o miejsce w agencji modelek. Miała tutaj 16 lat, ale też wdzięk, naturalność i charyzmę, które towarzyszyły jej do ostatnich dni.

Na nagraniu Ania ujawniła, co by zrobiła, gdyby miała dużo pieniędzy. Część wydałaby na podróże po Polsce, a resztę pieniędzy przeznaczyłaby na cele charytatywne.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Chcielibyście zobaczyć film o Przybylskiej?

Liczba głosów:

Lubicie polskie filmy? Zebraliśmy dla was te najlepiej ocenione. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów