Naczelna "Vogue'a" oceniła suknię ślubną Meghan Markle. Jej komentarz trafia w punkt!

Julita Buczek 24.01.2019
anna wintoru ocenia meghan
Fotografia: Instagram @wintourworld

Stylizacja Meghan Markle była naprawdę wyjątkowa. Sprawdźcie, co o kreacji sądzi naczelna "Vogue'a"!

Anna Wintour to jedna z najbardziej znanych redaktorek naczelnych. Od 1988 roku odpowiedzialna jest za amerykańskie wydanie magazynu "Vogue". Dzięki wielu zmianom, które wprowadziła, czasopismo stało się prawdziwą "biblią mody". Wintour jest znana ze swojej stanowczości oraz ostrego języka. To od niej zależy czy nowa kolekcja spotka się z poklaskiem, a dopiero co wschodzący trend zostanie zaakceptowany. Anna niedawno oceniła również suknię ślubną Meghan Markle. 

Zobacz także: Jak oni się kochają! Czuły gest Harry'ego zachwycił Meghan. Musicie zobaczyć to wideo

Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle

Ślubem Meghan Markle oraz księcia Harry'ego żył cały świat. Wiele magazynów oraz portali plotkarskich ze szczegółami opisywało całą ceremonię, która wywołała wiele emocji. Niedawno głos w sprawie zabrała sama Anna Wintour, która oceniła suknię ślubną Meghan. Księżna Sussexu na tę specjalną okoliczność wybrała projekt od domu mody Givenchy. Suknia była długa, skromna, a do tego bardzo elegancka. Przeczytajcie koniecznie, co o projekcie sądzi Wintour!

Jak się okazało redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue" była zachwycona wybraną przez księżną kreacją. W jednym z wywiadów zapytana o to, czy suknia przypadła jej do gustu odpowiedziała krótko i bardzo konkretnie.

Myślę, że jest niesamowita. Ta kreacja była wyrafinowana, elegancka, dorosła. Fakt, że zdecydowała się sama iść do ołtarza, świadczy o tym, że jest odważną, niezależną kobietą.

Jak wam się podoba suknia ślubna Meghan?

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle jest plagiatem? Wydano oficjalne oświadczenie!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów