Księżna Kate maskuje ciążowe krągłości, ale zmian na twarzy nie ukryje. Też to widzicie?

Anna Respondek 14.12.2017
Księżna Kate
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Trzecie dziecko książęcej pary ma przyjść na świat wiosną 2018 roku. 

Księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Pomimo początkowych problemów zdrowotnych, księżna nie zwalnia tempa i regularnie pokazuje się na najważniejszych uroczystościach i wyjściach. Jak spekulują zagraniczne media, księżna ma urodzić bliźniaki, a termin porodu przewidziano na kwiecień 2018 roku. 

We wtorek Kate odwiedziła "The Rugby Portobello Trust" w Londynie. Ośrodek ten pomaga młodym ludziom rozwijać talenty i daje im możliwość wypromowania się. Księżna, tak jak zawsze, zachwyciła ciążową stylizacją. Założyła fioletowy połyskujący płaszcz w stylu Coco Chanel oraz czarne zamszowe buty na obcasie. Spod płaszcza wystawała klasyczna czarna sukienka. 

Tym razem przyszłej mamie nie udało się zamaskować ciążowych krągłości, które stają się coraz bardziej widoczne. Jednak to nie brzuch księżnej zwracał na siebie największą uwagę, a jej pełniejsza twarz. Zdecydowanie można stwierdzić, że "stan błogosławiony" służy Kate, ponieważ wyglądała wyjątkowo świeżo i promiennie. 

Też uważacie, że tych kilka dodatkowych kilogramów sprawiło, że wygląda jeszcze piękniej? ;)

kate112
Fotografia: EAST NEWS
kate11
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów