Na ten element w teledysku Swift nikt nie zwrócił uwagi. Ma ważne znaczenie. Wystarczy dobrze przyjrzeć się zdjęciu

Anna Respondek 30.08.2017
Taylor Swift
Fotografia: Youtube/TaylorSwiftVEVO

Teledysk Taylor Swift pełen jest ukrytych znaczeń, jednak tego prawie nikt nie zauważył. 

Taylor Swift, po dłuższej przerwie, postanowiła powrócić do show-biznesu z głośnym przytupem. Jej najnowszy klip do piosenki "Look What You Made Me Do", który promuje jej nową płytę, pod wiele mówiącym tytułem "Reputation", w krótkim czasie stał się hitem. 

Od momentu pojawienia się wideo w sieci, teledysk został obejrzany już ponad 71 milionów razy. Piosenkarka rozprawia się w nim ze swoimi "wrogami", czyli Kim Kardashian, Katy Perry i oczywiście Kanye Westem. Odnosi się również do swoim byłych chłopaków, znanego aktora Toma Hiddlestona i DJ'a Calvina Harrisa

Jednak to nie jedyne osoby, którym piosenkarka daje "prztyczek w nos". Artystka w teledysku nawiązuje również do swojej ostatniej wygranej w procesie sądowym dotyczącym molestowania seksualnego, którego dopuścił się na niej w 2013 roku DJ David Mueller. Swift w ramach rekompensaty zażądała od oskarżonego jednego dolara. Właśnie ten nominał pojawia się w scenie, w której Taylor leży w wannie pełnej diamentów. Niewielki szczegół, który wiele mówi. 

Taylor Swift
Fotografia: Youtube/TaylorSwiftVEVO

Fani piosenkarki nie wierzą w przypadek

Większość fanów piosenkarki twierdzi, że to nie może być przypadek i że Taylor zrobiła to z premedytacją.

Tam jest dolar w wannie. Chodzi o jej sprawę w sądzie, jestem zszokowana - pisali.

Inni uważali, że to nie było zrobione specjalnie, ponieważ wideo zostało nagrane dużo wcześniej. Głos w tej sprawie zabrał członek postprodukcji, który wytłumaczył, jak wszystko wygląda.

Zaczęliśmy wszystko przygotowywać w styczniu. Kręciliśmy w maju. Postprodukcja trwała do wczoraj - wyjaśnił Joseph Khan. 

A wy, zauważyliście ten mały szczegół? 

giphy-downsized5
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów