Na ślubie Meghan i Harry'ego wystąpi legendarny zespół Spice Girls? Fani będą zachwyceni

Katarzyna Leszczyńska 28.02.2018
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już w maju. Na temat ceremonii pojawia się coraz więcej informacji. Teraz wyciekła informacja, że specjalnie dla pary zagra legendarny zespół Spice Girls.

Choć ledwo opadły emocje po zaręczynach księcia Harry’ego z Meghan Markle, wszystkie media żyją już nadchodzącym wielkimi krokami ślubem pary. Ceremonia ma się odbyć już 19 maja. Wszyscy fani rodziny królewskiej zastanawiają się, czego mogą się spodziewać. Okazuje się, że Harry i jego przyszła małżonka szykują wiele niespodzianek, a jedną z nich będzie gwiazda muzyczna.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Okazuje się, że podczas ceremonii prawdopodobnie wystąpi legendarna grupa Spice Girls. Informację podała jedna z członkiń zespołu, Mel B. Wokalistka wystąpiła ostatnio w programie „The Real”, w którym zdradziła, że każda z nich otrzymała zaproszenie na ślub księcia. Prowadzącym program niestety nie udało się wyciągnąć od niej żadnych dodatkowych informacji, a na pytanie czy zaśpiewają Mel powiedziała, że i tak zdradziła już za dużo.

Spice Girls 2018
Fotografia: Instagram/Victoria Beckham

Wokalistka jednak nie dała rady ukryć entuzjazmu, podobnie z resztą prowadzący. Obstawiamy, że wszyscy fani najpopularniejszego girlsbandu na świecie także są podekscytowani. Warto dodać, że Harry poznał się ze wszystkimi członkiniami zespołu 13 lat temu, niedługo po śmierci księżnej Diany. Wówczas opisał ten dzień jako jeden z najlepszych w swoim życiu. Biorąc to pod uwagę, występ spicetek może być dla niego bardzo ważny. Nie możemy się doczekać, aż te informacje zostaną potwierdzone przez Pałac Kensington.

Zobacz także: Książę Harry obraził rodzinę Meghan? Poszło o te słowa. Komentuje urażona siostra aktorki

Książę Harry i Spice Girls
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle po ślubie z Harrym:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów